اسفندیاری:

پژوهشکده ها باعث هم افزایی در ظرفیت دانشگاه می شوند

پژوهشکده ها باعث هم افزایی در ظرفیت دانشگاه می شوند به گزارش جوان بین رئیس دانشکده صدا و سیما، اظهار داشت: پژوهشکده ها می تواند موجبات توسعه و هم افزایی ظرفیت های دانشگاه صداوسیما را فراهم آورد و بعنوان الگویی از پیوند دانش و اجرا معرفی شوند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایرنا به نقل از روابط عمومی ساترا؛ جلسه معارفه اعضای شورای سیاستگذاری «پژوهشکده سیاستگذاری و تنظیم گری رسانه» با حضور رئیس دانشگاه صدا و سیما، رئیس ساترا و اعضای شورا در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
این جلسه با حضور شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صداوسیما، سیدمحمدصادق امامیان رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و اعضای شورا برگزار شد.
در این جلسه سیاوش صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صداوسیما بعنوان سرپرست پژوهشکده انتخاب شد.
اسفندیاری در ابتدای نشست ضمن اشاره به روند تاسیس پژوهشکده با همکاری دانشگاه و ساترا، اظهار داشت: «پژوهشکده سیاستگذاری و تنظیم گری رسانه» که در چارچوب پژوهشکده های نوع دو وزارت علوم با مشارکت ساترا و با مصوبه هیئت امنای دانشگاه به وجود آمد، می تواند موجبات توسعه و هم افزایی ظرفیت های دانشگاه صداوسیما را فراهم آورد و بعنوان الگویی از پیوند دانش و اجرا به حوزه فرهنگ و رسانه کشور معرفی شود.
امامیان اضافه کرد: یکی از نیازهای بنیادین نهادهای سیاست گذار و تنظیم گر کشور ازجمله ساترا، ایجاد شبکه های سیاست پژوهی دانشگاهی به منظور پاسخ به مسائل سیاستی این نهادها است که امیدواریم این مهم با مشارکت دانشگاه صداوسیما بعنوان دانشگاه مرجع حوزه رسانه کشور محقق شود.
وی افزود: «پژوهشکده سیاستگذاری و تنظیم گری رسانه» با هدف بهره گیری از ظرفیت نخبگان در فرآیندهای سیاستگذاری و تنظیم گری و همینطور توسعه شبکه سیاست پژوهی رسانه در کشور تاسیس شده است و از راه اعلام عمومی فراخوان های سیاست پژوهی، انجام پژوهش های سیاستی و برگزاری نشست های تخصصی در جهت تحقق اهداف خود عمل خواهد نمود.
به گزارش جوان بین به نقل از خبرگزاری ایرنا، شهاب اسفندیاری، سیدمحمدصادق امامیان، سیاوش صلواتیان، علی رجب زاده طهماسبی، محمدحسین ساعی و آرین ابراهیمی نژاد اعضای شورای سیاستگذاری پژوهشکده هستند.


منبع:

1400/08/29
20:45:11
5.0 / 5
106
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان