دعوت از خیران برای سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت

دعوت از خیران برای سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت جوان بین: مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از ارائه 199 هزار فقره تسهیلات به مددجویان در 9 ماهه سال جاری آگاهی داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علی عاشوری با تشریح عملکرد ۹ ماهه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اضافه کرد: در طول این مدت ۱۹۹ هزار و ۵۸۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه پرداخت گردید.
وی افزود: این تعداد وام به ارزش ۱۸۰۰ میلیارد تومان به مددجویان و خانواده های نیازمند پرداخت شده است.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت افزود: از این مقدار ۱۹۹ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به ۱۹ هزار متقاضی ارائه شده است و ۱۲۲۷میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی در اختیار ۱۵۷ هزار مددجوی و خانواده نیازمند قرار گرفته است.
عاشوری اشاره کرد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در ۹ ماهه سال جاری ۳۳۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال جهت راه اندازی ۱۷ هزار طرح اشتغال مددجویان مختص کرده است.
وی اشاره کرد: این صندوق در همین مدت ۴۴ میلیارد تومان تسهیلات در زمینه های فرهنگی به دانشجویان ارائه کرده است.
عاشوری اظهار نمود: در ۹ ماهه سال جاری ۴۵۲ هزار نفر در این صندوق سپرده گذاری کردند که میزان سپرده های آنان به ۱۹۹ میلیارد تومان می رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با دعوت از خیران و مردم نیکوکار برای سپرده گذاری در این صندوق اظهار داشت: تمام مبالغ سپرده شده بصورت تسهیلات قرض الحسنه در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
منبع:

1400/10/20
13:02:39
5.0 / 5
90
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان