تکمیل واریز مابه التفاوت افزایش حقوق خرداد بازنشستگان تامین اجتماعی

تکمیل واریز مابه التفاوت افزایش حقوق خرداد بازنشستگان تامین اجتماعی جوان بین: پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق خردادماه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که از روزهای گذشته شروع شده بود، روز گذشته تکمیل و برای همه بازنشستگان واریز شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی از پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق خرداد ماه همه بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در سراسر کشور در روز گذشته آگاهی داد.
جمیل حق پرست ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: طبق زمان بندی اعلام شده، پرداخت مابه التفاوت افزایش خرداد ماه بیش از سه و نیم میلیون خانوار بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش سازمان، از ۲۶ خرداد ماه شروع شد و پرداخت این مبلغ به تمام عزیزان بازنشسته در سراسر کشور، در روز یک شنبه ۲۹ خرداد به پایان رسید.
وی اضافه کرد: با عنایت به این که مصوبه مربوط به افزایش سالانه مستمری ها در ایام پایانی خرداد به سازمان تامین اجتماعی ابلاغ گردید و با درنظر داشتن این که عزیزان بازنشسته برای دریافت حقوق ماهانه خود و پرداخت مخارج ماهیانه خانواده برنامه ریزی قبلی دارند، تصمیم گرفته شد مابه التفاوت افزایش مستمری ها مستقل از مبلغ اصلی مستمری ماهانه خرداد ماه، به حساب این عزیزان واریز شود.
حق پرست افزود: پس از بیستم خرداد، طبق برنامه الفبایی قبلی، پرداخت حقوق بازنشستگان را شروع کردیم و طبق اعلام قبلی پرداخت مابه التفاوت افزایش خرداد ماه را نیز از ۲۶ خرداد شروع کردیم.
براساس گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان و مستمری بگیران نیز طبق اعلام قبلی، طی ماه های تیر و مرداد پرداخت می شود.
منبع:

1401/03/31
19:10:30
5.0 / 5
81
تگهای خبر: پشتیبانی , خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان