امکان خرید اعتباری ماه بعد با واریز یارانه خرداد

امکان خرید اعتباری ماه بعد با واریز یارانه خرداد به گزارش جوان بین، مجری طرح کالابرگ الکترونیک اعلام نمود که با واریز یارانه خردادماه به حساب سرپرستان خانوار، امکان خرید اعتباری ماه بعد هم برای یارانه بگیران فراهم گردید.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، هادی کاشف مجری طرح کالابرگ الکترونیک و مدیرعامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان(فارا) با بیان واریز یارانه خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار و شارژ اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی، اظهار داشت: یارانه بگیران از امروز می توانند از اعتبار یارانه در چارچوب کالابرگ الکترونیکی اقلام اساسی خویش را خرید کنند.
وی اضافه کرد: همینطور درصورتیکه سرپرستان خانوار در ماه گذشته از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

او همینطور اظهار نمود: در چارچوب این طرح بالغ بر ۵۰ هزار فروشگاه در سراسر کشور به این سامانه متصل شده اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه های عرضه دهنده خرید اعتباری به بیشتر از ۶۰ هزار فروشگاه تا پایان خرداد ماه سالجاری است.

مدیرعامل فارا اضافه کرد: سرپرستان خانوار از راه اپلیکیشن «شما» می توانند ریز تراکنش های خرید خود از راه کالابرگ را مشاهده کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی فارا؛ یادآور می شود طرح کالابرگ الکترونیک به صورت ملّی و در سرتاسر کشور اجرا می شود. در این طرح، اعتبار کلیه خانوارهای یارانه بگیر شارژ شده و آنان می توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، با کارت بانکی سرپرست خانوار از این اعتبار جهت خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک استفاده نمایند.
لازم به ذکر است که شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانی ها (فارا) مجری طرح ملی کالابرگ الکترونیکی در کشور است.
منبع:

1402/02/19
09:34:20
5.0 / 5
240
تگهای خبر: خدمات , شركت , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان