با همكاری شهرداری و وزارت رفاه تا یك ماه آینده تفاهم نامه ای امضاء می شود

ساماندهی صدمه های اجتماعی پایتخت و بازگشت صدمه دیدگان به چرخه زندگی

ساماندهی صدمه های اجتماعی پایتخت و بازگشت صدمه دیدگان به چرخه زندگی جوان بین: معاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از انعقاد تفاهم نامه همكاری میان شهرداری تهران و وزارت رفاه به منظور حل مسائل اجتماعی شهر تهران و بازگشت صدمه دیدگان اجتماعی به چرخه طبیعی زندگی اطلاع داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علی صادقی با اشاره به راه اندازی كارگروه مشترك برای تدوین تفاهم نامه با وزارت كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: بهبود مسائل اجتماعی شهر تهران، بررسی مشكلات مربوط به حوزه اشتغال و توانمندسازی صدمه دیدگان اجتماعی یكی از دغدغه های این دوره از مدیریت شهری است. بر این اساس، سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به منظور ساماندهی صدمه دیدگانی كه در مراكز تحت پوشش شهرداری تهران قرار دارند، درصدد است تا تفاهم نامه ای را با وزارت رفاه منعقد كند.

وی با تاكید بر استفاده از ظرفیت وزارت رفاه برای تعیین تكلیف نهایی مددجویانی كه در مراكز شهرداری تهران نگهداری می شوند، عنوان كرد: مذاكرات اولیه برای تعیین مصادیق تفاهم نامه انجام شد و در هفته آینده جلسه ای برای تبیین مطالب مشترك برگزار می گردد. بعد از آن در بازه زمانی كم تر از یك ماه تفاهم نامه شهرداری تهران با وزارت رفاه برای رسیدگی به مشكلات اجتماعی تهران امضا می گردد.

به گزارش شهرنوشت؛ معاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در توضیح این تفاهم نامه اذعان كرد: در قالب تفاهم نامه مذكور مقرر است، زیرمجموعه های شهرداری تهران با زیرمجموعه های وزارت رفاه همچون سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی همكاری تنگاتنگی داشته باشند تا از حجم صدمه های اجتماعی موجود در پایتخت كاسته شود.
1397/01/27
16:05:50
5.0 / 5
4636
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان