بخشودگی جرائم بیمه ای فرصتی برای كارفرمایان خوش حساب

بخشودگی جرائم بیمه ای فرصتی برای كارفرمایان خوش حساب جوان بین: با تصویب هیأت وزیران قانون بخشودگی جرائم بیمه ای كارفرمایان خوش حساب توسط واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر كشور اجرا شده و كارفرمایان مشمول این قانون تا دهم تیرماه برای رجوع به شعب و پرداخت یا تعیین تكلیف بدهی خود مهلت دارند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا و به نقل از اداره كل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، بخشودگی جرائم بیمه ای امسال به منظور همراهی و مساعدت بیشتر با تولید كنندگان و پشتیبانی از كالای ایرانی در سازمان تأمین اجتماعی به اجرا درآمده است.
امسال اجرای این قانون با استقبال قابل توجه كارفرمایان مواجه شده و پیش بینی می گردد كه در مهلت باقی مانده جهت استفاده از مزایای مقرر در این قانون تعداد بیشتری از كارفرمایان برای تعیین تكلیف و پرداخت بدهی های خود اقدام نمایند.
در آخرین نوبت از اجرای قانون بخشودگی جرائم كه توسط سازمان تأمین اجتماعی به اجرا درآمده بود، بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان از جرائم كارفرمایان مشمول بخشودگی قرار گرفت و پیش بینی می گردد كه امسال هم با پرداخت و یا تعیین تكلیف اصل بدهیهای بیمهای؛ بخش قابل توجهی از جرائم مشمول بخشودگی قرار گیرد.
سازمان تأمین اجتماعی به كارفرمایان و مدیران واحدهای تولیدی سفارش میكند كه در مهلت باقی مانده به شعب محل بیمهپردازی خود رجوع كنند و از ظرفیتهای قانونی بوجود آمده برای تعیین تكلیف بدهیهای بیمهای خود استفاده كنند.1397/03/14
23:43:28
5.0 / 5
5133
تگهای خبر: بیمه , كارفرما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان