خبر خوش وزیر ورزش درباره سربازی اعضای سمن ها

خبر خوش وزیر ورزش درباره سربازی اعضای سمن ها جوان بین: وزیر ورزش و جوانان اعلام نمود: با توافق با ستاد كل نیروهای مسلح جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد شش ماه آخر خدمت سربازی خویش را در سمن ها می گذارنند


به گزارش جوان بین به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سلطانی فر در دیدار با روسای مجامع سازمانهای نهای مردم نهاد جوانان سراسر كشور در خانه جوان استان تهران اظهار داشت: با توافقی كه با سرلشكر باقری ریاست ستاد كل نیروهای مسلح داشتیم مقرر است اعضای فعال سمن های رسمی جوانان طبق تفاهم نامه بین دو سازمان، شش ماه آخر خدمتشان را در سازمان های مردم نهاد بگذرانند و امریه دریافت نمایند.
وی بااشاره به آمار ازدواج اظهار داشت: خوشبختانه برابر شاخص ها رشد ازدواج در سه ماه امسال نسبت به سال قبل وضعیت بهتری دارد و دفاتر راهنمایی و مشاوره ازدواج در خیلی از استان ها شش برابر و حتی در بعضی استانها 10 برابر شده است.
به گفته وی، در دولت تدبیر و امید دو هزار سازمان مردم نهاد تشكیل شده است كه می خواهیم تا آخر دولت ضمن توانمند كردن این سازمان ها از لحاظ كمی تعداد این سمن ها را به پنج هزار سمن برسانیم.
وی اظهار داشت: سمن ها موتور محرك توسعه كشور هستند و در این راستا با انعقاد تفاهمنامه با وزارت كشور موفق به دریافت پروانه فعالیت برای آنها شده ایم. هزینه های مربوط به ثبت سازمان های مردم، نهاد را بررسی می نماییم تا ببینیم چگونه می توان تسهیلات مالی برای سمن ها در این خصوص تولید شود.
وزیر ورزش و جوانان درباره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج اظهار داشت: خوشبختانه با همكاری وسیع و و مطلوب سیستم بانكی كشور تا كنون 4800 میلیارد تومان وام ازدواج به زوج های جوان پرداخت شده و 273 هزار نفر هم در نوبت دریافت این وام هستند.
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: با وجود تهدیدات بی رحمانه بر ضد ایران در شرایط خطیری به سر می بریم، مردم ما در ۴۰سال گذشته درهمه بحران ها و تهدیدات با وحدت، هم افزایی وهمگرایی مشكلات را پشت سرگذاشته اند و این دفعه هم موفق از این عرصه بیرون خواهند آمد.
انتهای


1397/05/30
14:23:44
5.0 / 5
4711
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان