پیگیری وضعیت جوانان نوازنده رشتی

پیگیری وضعیت جوانان نوازنده رشتی جوان بین: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به نوع برخورد با چند جوان نوازنده در رشت واكنش نشان داد و از پیگیری معاونت جوانان در مورد وضعیت این جوانان اطلاع داد.


محمدمهدی تندگویان در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه باآنكه در مورد موسیقی خیابانی قوانین متقنی وجود ندارد، اظهار داشت: با این وجود در مورد حقوق شهروندی و برخورد با مردم و شهروندان به اندازه كافی قانون دركشور وجود دارد. نیروی انتظامی یا هر نهاد دیگری در مورد موضوعات یا حتی تخلفات شهری مانند سد معبر و... نباید به این شكل با مردم برخورد كند.
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: اصل "احترام" باید در مورد شهروندان و همه مردم رعایت شود كه این فیلم نشان داده است این مورد رعایت نشده است. ما حق نداریم حتی با مجرمان هم به این شكل رفتار نماییم، چه برسد به این جوانان كه مشغول نواختن ساز هستند. این دست فعالیت ها پدیده های جدیدی در جامعه هستند كه قانون در مورد آن هیچ پیش بینی نداشته است.
تندگویان با اشاره به اینكه ابتدا باید در حقوق شهروندی و شهری در مورد این دست فعالیت ها پیش بینی های صورت گیرد، اظهار نمود: شورای شهر كلان شهرها باید مصوباتی در این مورد داشته باشند و مجلس هم می تواند به شكل كلان درمورد نوع اجرا و دریافت مجوزها، قوانین كلی وضع كند تا با تصویب آنها مشكلات آتی هم برطرف شود.
معاونت ساماندهی امور جوانان در مورد پیگیری وضعیت این افراد هم اظهار داشت: معاونت جوانان وضعیت این جوانان و نوع برخورد با آنان را پیگیری می كند و یكی از مدیران كل معاونت جوانان وضعیت این جوانان را از استان گیلان جویا خواهد شد.1397/08/26
15:52:54
5.0 / 5
4832
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان