توسط انجمن مددكاری اجتماعی؛

بررسی اخلاق اجتماعی در ایران

بررسی اخلاق اجتماعی در ایران به گزارش جوان بین رئیس انجمن مددكاری اجتماعی از برگزاری چهاردهمین جلسه گفت وگوی اجتماعی با عنوان «بررسی وضعیت اخلاق اجتماعی در ایران» در روز دوشنبه، سیزدهم آذرماه اطلاع داد.


سید حسن موسوی چلك در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه انجمن مددكاری اجتماعی در جهت برنامه تبیین موضوعات اجتماعی در كشور، چهاردهمین جلسه گفتگوی اجتماعی را به مناسبت هفته وحدت با شعار «به كجا چنین شتابان؟» برگزار می كند، اظهار داشت: این نشست روز دوشنبه 13 آذرماه با همكاری جهاد دانشگاهی ( ایسپا)، اداره كل بهزیستی استان تهران، اداره كل مشاوره و مددكاری اجتماعی، نیروی انتظامی، سازمان قرآنی دانشگاهیان كشور و پژوهشگاه فرهنگ و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
وی با اشاره به محورهای اصلی این نشست اظهار نمود: «اخلاق اجتماعی در اسلام»، «اخلاق اجتماعی در خانواده»، «اخلاق اجتماعی در فضای مجازی و رسانه»، «تحلیل وضعیت اخلاق اجتماعی در ایران و فراتحلیل مطالعات انجام شده در این حوزه»، «اخلاق اجتماعی و مددكاری اجتماعی» و «اخلاق اجتماعی و آثار آن در صدمه های اجتماعی» از محورهای اصلی این نشست هستند.
رئیس انجمن مددكاری اجتماعی در ادامه با اشاره به اینكه اگر در جامعه اخلاق نهادینه شود، آن جامعه مسیر بهتری را طی خواهد كرد، اضافه كرد: امیدواریم این نشست بهانه ای برای توجه به مبحث اخلاق كه این روزها حال و روز خوشی ندارد، شود. بنای هر جامعه ای مبتنی بر استقامت و دوام اخلاق در آن جامعه است و این مساله در نهایت به بهبود امنیت اجتماعی منجر خواهد شد.
به گفته موسوی چلك همایش مذكور از ساعت 15 تا 18 در محل بهزیستی استان تهران واقع در خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان ظفر برگزار می شود. 

1396/09/08
19:44:14
5.0 / 5
5317
تگهای خبر: بهزیستی , جامعه , مددكاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان