۳۰درصد كارتن خوابهای تهران اهل تهران نیستند

۳۰درصد كارتن خوابهای تهران اهل تهران نیستند جوان بین: عضو شورای مركزی مجمع خیرین كشور اظهار داشت: پرداختن به لطمه های اجتماعی از نیازهای كشور است و این امر مشاركت اجتماعی خیرین را می طلبد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، پرویز زارعی در نشست هم اندیشی با خیرین با اشاره به اینكه در این مملكت هر كسی كه گرفتار مشكل و آسیبی میگردد تحت پوشش بهزیستی قرار می گیرد. اظهار نمود: بعنوان مثال درمان اعتیاد كار سختی است چرا این قشر در بحث اشتغال مساله دارند و حتی در ارتباط برقرار كردن با آنان با مشكلاتی مواجه هستیم.

زارعی اظهار داشت: همین طور درمان بیماران مزمن روانی، بیماران ایدزی و جزامی باز به بهزیستی محول شده است.

عضو شورای مركزی مجمع خیرین كشور با اشاره به اینكه هم اكنون ۳۰درصد كارتن خوابهای تهران اهل تهران نیستند و چنانچه شهرداری تهران یك درصد بودجه خودرا در اختیارمان قرار دهد این مشكل را حل خواهیم كرد، افزود: همین طور در كشور ۵۰۰۰ مركز اقامتی و سرپایی برای معتادان داریم.

وی با تاكید براینكه پرداختن به لطمه های اجتماعی از نیازهای كشور است، بیان كرد: این امر نیازمند مشاركت اجتماعی خیرین است.

زارعی اظهار داشت: باید تعاملی برای حل مشكلات اجتماعی وجود داشته باشد و اگر این مهم احداث شود خیلی از مشكلات حل خواهد شد.

عضو شورای مركزی مجمع خیرین كشور اظهار نمود: می توان برای حل مشكلان اجتماعی و آسیبها از ظرفیت لرستانی های مقیم تهران بهره برد چونكه خیلی از مسئولین كلیدی و امنیتی كشور لرستانی هستند.

وی اظهار داشت: مقرر است یكی از خیرین شیرخوارگاهی در خرم آباد احداث كند؛نیاز است در مورد صدور مجوز شهرداری مركز استان همكاری لازم را داشته باشد.
1397/09/30
13:36:02
5.0 / 5
4265
تگهای خبر: بهزیستی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان