تمدید مهلت ثبت نام وام ۲۰میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان تا آخر امروز

تمدید مهلت ثبت نام وام ۲۰میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان تا آخر امروز جوان بین: در حالیكه روز گذشته آخرین فرصت ثبت نام اینترنتی دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان بیان شده بود، مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری با تمدید این مهلت اعلام نمود كه ثبت نام ها تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه (۱۸ اردیبهشت) امكان پذیر بوده و ادامه دارد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سید میعاد صالحی اظهار داشت: بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی كشوری كه فرزندانشان صرفاً در سال ۱۳۹۷ ازدواج كرده باشند، می توانند با رجوع به سایت صندوق به نشانی cspf.ir نسبت به ثبت نام اینترنتی وام ۲۰ میلیون تومان ازدواج اقدام نمایند.

صالحی خاطرنشان كرد: با عنایت به اینكه مهلت ثبت نام روز گذشته به آخر رسد، این مهلت تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸ تمدید گردید.

به قول مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری، اولویت این وام با بازنشستگانی است كه پایین ترین میزان حقوق را دریافت می كنند. همینطور منابع این وام از محل صرفه جویی در هزینه های جاری صندوق تامین شده است.

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی كشوری، گفتنی است این وام با كارمزد ۸ درصد و بازپرداخت ۶۰ ماهه و اقساط ماهانه حدود ۴۰۰ هزار تومان صرفاً برای آن دسته از فرزندان بازنشستگان كشوری كه عقد نامه شان در سال ۱۳۹۷ صادر شده باشد، درنظر گرفته شده است.

برای ثبت نام وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان كشوری، بارگذاری ۴ صفحه اول عقدنامه مربوط به سال ۱۳۹۷ و تصویر تمامی صفحات شناسنامه و كارت ملی بازنشسته (همسر بازنشسته) و فرزند (شامل زوج و زوجه) در سامانه ثبت نام اینترنتی وام، مورد نیاز است.
1398/02/18
18:08:49
5.0 / 5
4465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان