حمایت كمیته امداد از زوج های جوان

حمایت كمیته امداد از زوج های جوان به گزارش جوان بین مدیر كل كمیته امداد استان تهران با اشاره به بهره مندی زوج های جوان تحت حمایت كمیته امداد از تسهیلات ازدواج اظهار داشت: ۱۹۴ زوج جوان بهار امسال به خانه بخت رفتند.


حمیدرضا شیران در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه یكی از اهداف مهم كمیته امداد تأمین كمك هزینه خرید جهیزیه برای نوعروسان و هدیه ازدواج به پسران است، اضافه كرد: ۸۴۱ میلیون تومان در سه ماه نخست امسال برای ازدواج جوانان تحت حمایت هزینه شده است.
وی هدف از پرداخت كمك هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان و هزینه ازدواج به پسران را توسعه فرهنگ ازدواج آسان برشمرد و افزود: هزینه ازدواج به پسران سه میلیون تومان و كمك هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان پنج میلیون تومان است.
مدیر كل كمیته امداد استان تهران با اشاره به اینكه همه نوعروسان تحت پشتیبانی از خدمات مشاوره ای ازدواج بهره مند می شوند، اظهار نمود: خدمات مشاوره ای و كارگاه های آموزشی با هدف ازدواج آگاهانه و جلوگیری از صدمه های اجتماعی به مددجویان تحت حمایت عرضه می شود.
شیران با اشاره به اینكه تأمین هزینه جهیزیه یكی از مهمترین دغدغه های اساسی خانوارهای مددجو است، اظهار داشت: در بهار امسال ۱۹۴ نفر از جوانان تحت حمایت به خانه بخت رفتند.
وی به طرح كوثر اشاره نمود و اضافه كرد: طرح كوثر یكی از طرح های حمایتی كمیته امداد است كه خیران می توانند با استفاده از این طرح در تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند مشاركت داشته باشند. 


منبع:

1398/04/25
18:09:33
5.0 / 5
4551
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان