برگزاری همایش تشكل های اجتماعی زنان و خانواده غرب كشور در لرستان

برگزاری همایش تشكل های اجتماعی زنان و خانواده غرب كشور در لرستان به گزارش جوان بین مدیركل امور بانوان استانداری لرستان اظهار داشت: همایش تشكل های اجتماعی زنان و خانواده غرب كشور با حضور دكتر ابتكار در لرستان انجام می شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، ناهید پرویزپور در نشست خبری برنامه ششمین دوره كارگاه تخصصی-آموزشی تشكل های اجتماعی زنان و خانواده منطقه غرب كشور اظهار نمود: این همایش با حضور ۱۷۵ سازمان مردم نهاد از كردستان، كرمانشاه، ایلام و همدان، نهم تا دوازدهم آبان ماه به میزبانی استان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینكه در این همایش كارگاه هایی با هدف توان افزایی و تعامل بین سازمان های مردم نهاد و ایجاد ارتباط جامعه مدنی و دولت می باشد، افزود: شناسایی چالش ها و مسائل زنان غرب كشور و تدوین برنامه برای حل این موضوعات از مهمترین برنامه های این همایش است.
مدیركل امور بانوان استانداری لرستان بیان كرد: در این همایش شش كارگاه آموزشی برگزار می شود كه چهار كارگاه مربوط به استان های میهمان و دو كارگاه مربوط به استان خواهد بود.
پرویزپور افزود: در لرستان ۶۰ سازمان مردم نهاد در این كارگاه ها شركت خواهند كرد.
وی اظهار داشت: همایش ردپای آب و رونمایی از طرح ملی بانوی آب به میزبانی شركت آبفا، برگزاری شورای برنامه ریزی و توسعه استان با هدف اقدامات انجام شده توسط حوزه بانوان، سلامت و بهداشت، آموزش و امنیت بانوان از دیگر برنامه های جنبی این همایش خواهند بود.
منبع:

1398/08/03
22:32:53
5.0 / 5
4374
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان