در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران مطرح شد

بررسی عرضه سبدمعیشتی به رانندگان

بررسی عرضه سبدمعیشتی به رانندگان به گزارش جوان بین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از تعیین جزئیات سبدهای معیشتی برای رانندگان در تدوین توافقنامه سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور با تامین اجتماعی اطلاع داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمد امامی امین در انتها جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران در تشریح مصوبات این جلسه اظهار داشت: امروز مقرر شد برای پیشگیری از زیان انباشته دامداران در استان تهران نامه ای با امضای استاندار تهران به وزیر صنعت، معدن و تجارت ارسال شود تا از واردات دام سنگین خودداری شود. همینطور اداره كل پشتیبانی دامداری هم ملزم به خرید از دامداران داخلی شد.
وی ادامه داد: در این نشست در بحث سوخت هم بار دیگر بر عدم افزایش نرخ كرایه های حوزه حمل و نقل تاكید و مقرر شد كه این مورد توسط شورایعالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور مورد بررسی قرار بگیرد تا در حوزه جبران هزینه های ناوگان، مشوق هایی در چارچوب بیمه تامین اجتماعی و سبدهای معیشتی برای رانندگان در نظر گرفته شود.
وی تصریح كرد: توافقنامه ای میان سازمان شهرداری ها و دهیاری ها كشور و تامین اجتماعی در دست نگارش است كه در چارچوب آن جزئیات سبدهای معیشتی برای رانندگان مشخص خواهد شد.
به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در این نشست محمد تقی زاده، معاون عمرانی استانداری تهران هم با اشاره به اینكه برخی تاكسی های اینترنتی افزایش كرایه داشته اند، اضافه كرد: با عنایت به مصوبات جلسه قبل ۱۰۰ لیتر سوخت اضافه به وانت بارها اختصاص داده شود. همینطور مقرر شد مسافربرهای شهری و بین شهری توسط اداره كل راهداری استان ساماندهی گردد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود بر ضرورت نظارت بر آژانس های كرایه اتومبیل تصریح كرد و اضافه كرد: آن دسته از آژانس هایی كه تحت نظارت شهرداری ها هستند توسط خود شهرداری ها نظارت بر روی آنها اعمال می شود و مابقی هم اتحادیه های مربوطه باید نظارت بر روی آنها را انجام دهند.
وی تصریح كرد: هر گونه افزایش كرایه باید در شورایعالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور مطرح شود كه ما هم پیشنهاد طرح این مورد را به وزارت كشور داده ایم البته اطلاعات میدانی نشان داده است هم اكنون برخی تاكسی های اینترنتی افزایشی در كرایه های خود داشته اند.1398/09/13
23:35:03
5.0 / 5
4337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان