تجهیز ‎مركز پاسخگویی صندوق بازنشستگی كشوری به تكنولوژی های جدید

تجهیز ‎مركز پاسخگویی صندوق بازنشستگی كشوری به تكنولوژی های جدید به گزارش جوان بین ‎مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری اظهار داشت: ارتباط مدیران و كاركنان صندوق با بازنشستگان باید منطبق با استانداردها، پویا و در لحظه و در كمال رعایت منزلت این عزیزان باشد و در همه واحدهای ستادی و صف رعایت شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، اكبر افتخاری امروز (چهارشنبه) ضمن بازدید از واحدهای مختلف صندوق بازنشستگی و دیدار صمیمی با مدیران و كاركنان این صندوق اظهاركرد: ارتباط ما با بازنشسته ها باید هم در فضای مجازی، هم به صورت چهره به چهره و هم در گفتگوی تلفنی كه در مركز پاسخگویی انجام می شود از روی احترام و با حفظ شان این افراد صورت گیرد و حتما باید منطبق با استاندارهای موجود در حوزه ارتباط با ذینفعان باشد.
افتخاری افزود: ایجاد زیرساختهای نوین ارتباط با ذینفعان یكی از ابزار و اولویتهای مهم ارتباطی هستند كه برپایه آن باید مركز پاسخگویی صندوق بازنشستگی علاوه بر جابجایی فضای فیزیكی و تجهیز مركز فعلی و به روز رسانی آن، بر روی آموزش پرسنل و پیگیری امور بازنشستگان تا مرحله آخر یعنی ایجاد رضایتمندی متمركز شود.
او همینطور اظهار داشت: تمامی درخواستهای رسیده به مركز پاسخگویی باید تا عرضه پاسخ كامل به متقاضیان پیگیری شود. ازاین رو لازم است تا ابزارها و فناوریهای جدید در این مركز به كار گرفته شود و این مورد در اولویت اصلی كاری ما خواهد بود.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری در ادامه به آموزش بازنشستگان اشاره نمود و اظهار داشت: آموزش استفاده از فناوریهای جدید و به روز به جامعه بازنشستگان باید یكی از خدمات صندوق باشد تا ضمن آگاهی این عزیزان از فناوری ها و روش های ارتباط با سایر افراد جامعه، ارتباط این نسل فرهیخته با نسل های جدید تقویت شده و بدین سان ارتباط درون خانواده با عنایت به تغییرات شتابان دنیای امروز مورد توجه قرار گیرد.
افتخاری در بخش دیگری از گفتگوی چهره به چهره خود با كاركنان صندوق بازنشستگی كشوری اظهاركرد: خدمات ما در حوزه رفاهی بخصوص در بخش گردشگری علاوه بر توسعه جدی باید سهل و آسان شود. استفاده از ظرفیت های موجود در صندوق بازنشستگی و هلدینگ های تابعه امكان مناسبی برای به روز كردن و افزایش سطح خدمات رفاهی و اجتماعی به بازنشستگان خواهد داد.
وی آمار و اطلاعات دقیق و به روز را مهم ترین ابزار یك مدیر برای مدیریت اصولی عنوان نمود و اضافه كرد: جمع آوری اطلاعات و آمار مبنای سیاست گذاری و برنامه ریزی است و برهمین اساس واحدهای مختلف به خصوص پژوهش و برنامه ریزی باید آمارهای به روز، دقیق و جامع از موضوعات مختلف داشته باشند تا سیاست گذاری و برنامه ریزی و اجرا به اهداف موردنظر نزدیك شود.
افتخاری در بخش حقوقی هم خاطرنشان كرد: واحد حقوقی صندوق بازنشستگی این ظرفیت را دارد كه با همكاری واحدهای حقوقی هلدینگ ها و شركت های تابعه به سمت وصول مطالبات و دفاع از سرمایه ها و دارایی های موجود حركت نماید و این برنامه جدی صندوق است كه باید پیگیری شود.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری با تاكید بر لزوم تحول در رویكردهای اقتصادی صندوق بخصوص حركت صندوق در راه خروج از بنگاه داری، خاطرنشان كرد: تغییر سیاست بنگاه داری به سمت سبدگردانی و ارتقای بهره وری سرمایه های موجود باید به شكل جدی و با استفاده از استانداردهای حسابرسی و مدیریت اقتصادی صورت گیرد كه با عنایت به تاكیدهای فراوان رئیس جمهور و وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی همچون سیاست ها و برنامه جدی صندوق است و در این حوزه متناسب با سند استراتژیك صندوق اقدام خواهد شد.
افتخاری با ابراز امیدواری نسبت به بهبود عملكرد اقتصادی صندوق و شركت های تابعه، اظهار داشت: ركن اصلی برنامه های صندوق عرضه هرچه بهتر خدمت به بازنشستگان است كه این مهم تابع بهبود شرایط مالی و اقتصادی صندوق است.
او همینطور افزود: بخش های اقتصادی صندوق بازنشستگی باید با برنامه مدون و در كوتاه ترین زمان ممكن نسبت به ترمیم آینده پایدار برای كلیه ذینفعان بخصوص بازنشستگان عزیز اقدام نمایند.
افتخاری خاطرنشان كرد: با عنایت به عمق گیری بازار سرمایه فرصت خوبی است تا به سمت سبدگردانی حركت كرده و مدیریت دارایی به روش بنگاه داری به مدیریت سبد دارایی و تقویت حضور در بازار سرمایه تبدیل گردد كه نیاز است تا دانش موجود بخش كارشناسی در این بخش روزآمدتر شود.
به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی كشوری، افتخاری با قدردانی از مدیران و كارشناسان صندوق بازنشستگی كشوری، تصریح كرد: خوشبختانه بدنه صندوق بازنشستگی كشوری از مدیران و كارشناسان متخصص و دلسوز و آشنا به وضعیت و نیازهای بازنشستگان تشكیل شده كه باید با اتكا به اصول مدیریت و آموزش های كاربردی و به روز شده، در جهت افزایش بهره وری سازمانی و عرضه خدمات بهینه و مطلوب به بازنشستگان گام برداریم.1398/11/18
14:35:24
5.0 / 5
4443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان