تجمع اعتراضی زنان پناهجو در روز جهانی زن

تجمع اعتراضی زنان پناهجو در روز جهانی زن جوان بین: گروهی از زنان پناهجو حاضر در منطقه حایل گذرگاه مرزی پازاركوله ادیرنه تركیه در تجمعی اعتراض آمیز به مناسبت روز جهانی شعار «درها را باز كنید» سر دادند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، گروهی از زنان پناهجو حاضر در منطقه حایل گذرگاه مرزی پازاركوله ادیرنه تركیه كه قصد رسیدن به اروپا را دارند، به مناسبت فرا رسیدن هشتم مارس؛ روز جهانی زن دست به اعتراض زده و شعار «درها را باز كنید» سر دادند.
این پناهجویان معترض همینطور پلاكاردهای «درها را بازكنید»، «اروپا لطفا درها را باز كن» به زبان های تركی، انگلیسی، عربی و یونانی و مردان هم پلاكارد «از زنان و كودكان محافظت كنید» حمل كردند.
پناهجویانی كه به علت جنگ و ناآرامی های سیاسی و اجتماعی مجبور به ترك كشورهایشان و پناه یافتن در تركیه شده اند برای دستیابی به زندگی بهتر در كوشش برای رسیدن به اروپا هستند.
هزاران تن از این پناهجویان تلاش می كنند خویش را از دریا و مرز زمینی به یونان برساندند. بیشتر آنان در آرزوی باز شدن درهای این كشور٬ در منطقه حایل پازاركوله-كاستانیس، در مرز تركیه و یونان هستند. نیروهای امنیتی یونان با اتخاذ تدابیر امنیتی مانع ورود آنها می شوند.1398/12/19
21:00:18
5.0 / 5
3795
تگهای خبر: زنان , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان