دعوت كمیته امداد از مردم نیكوكار برای سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

دعوت كمیته امداد از مردم نیكوكار برای سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت جوان بین: رئیس كمیته امداد از سپرده گذاری 250 هزار خیر در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت آگاهی داد و اظهار داشت: با مشاركت مردم نیكوكار، سال قبل 370 هزار فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان پرداخت گردید.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری با تقدیر از همراهی خیران با کمیته امداد اضافه کرد: ۲۵۰ هزار خیر با سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، نقش به سزایی در تسهیل پرداخت وام قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان دارند.
وی با اعلان اینکه این خیران بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سپرده گذاری کرده اند، اشاره کرد: در مجموع حدود چهار میلیون سپرده به ارزش ۱۷ میلیارد تومان در صندوق امداد ولایت سپرده گذاری شده که از این محل وام قرض الحسنه به نیازمندان پرداخت می شود.
رئیس کمیته امداد از پرداخت ۳۷۰ هزار فقره وام قرض الحسنه در سال ۹۸ آگاهی داد و افزود: بودجه سال قبل صندوق امداد ولایت با ۵۰ درصد افزایش امسال به ۳۰۰۰ میلیارد تومان می رسد.
بختیاری با دعوت ار خیران و مردم نیکوکار ایران اسلامی برای سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، اظهار نمود: وام کارگشایی تا سقف پنج میلیون تومان بدون کارمزد و وام های بیشتر از آن با ۳ درصد کارمزد ارائه می شود.
بر طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی سقف تسهیلات کارگشایی را پنج تا ۱۰ میلیون تومان عنوان نمود و اظهار داشت: تسهیلات ودیعه مسکن ۲۰ میلیون تومان، اشتغال ۵۰ میلیون تومان و تسهیلات تامین و خرید مسکن در مناطق روستایی و شهری به ترتیب ۲۵ و ۳۵ میلیون تومان است که با کمترین ضمانت به مددجویان و نیازمندان پرداخت می شود.
منبع:

1399/03/18
21:36:41
5.0 / 5
2922
تگهای خبر: تسهیلات , مسكن , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان