مسیر اجرای طرح های پژوهشی كرونا تسهیل شد

مسیر اجرای طرح های پژوهشی كرونا تسهیل شد به گزارش جوان بین محققان كشور برای اجرای طرح های پژوهشی كرونا در حوزه های گوناگون علمی از جانب صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران حمایت می شوند.به گزارش جوان بین به نقل از معاونت علمی و فناوری، صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران فراخوان ملی در حوزه پیشگیری، درمان و مقابله با عوارض فردی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در رابطه با کرونا منتشر نموده است تا پژوهش های محققان در این عرصه را حمایت کند.
در این فراخوان ملی آخرین گروه از محققان برای ارسال طرح های خود تا ۱۵ شهریور ماه سالجاری فرصت دارند. بر طبق این فراخوان پژوهشگران و متخصصان طرح های پژوهشی خویش را می توانند به صندوق ارسال نمایند. البته دوره های پسا دکتری و رساله های دکتری هم در این فراخوان حمایت می شوند.
پژوهشگران برای ارسال طرح های در رابطه با حوزه فنی و مهندسی، محیط زیست و تغییرات اقلیم و سلامت از آغاز خرداد ماه سالجاری تا ۱۵ مرداد ماه فرصت دارند.
همچنین ارسال طرح در حوزه های علوم پزشکی، ریاضی و فیزیک، علوم پزشکی، دامپزشکی و شیلات از آغاز تیرماه سالجاری شروع می شود و تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد.
از ابتدای اردیبهشت ماه سالجاری هم ارسال طرح در حوزه های هنر و معماری، مدیریت و علوم اقتصاد، علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علم، معارف و علوم انسانی شروع شده است و تا ۱۵ تیر ماه برای ارسال طرح های پژوهشی در این عرصه ها فرصت باقی است.
سقف پشتیبانی از طرح های پژوهشی در این فراخوان ۶۰۰ میلیون ریال است. البته طرح های پژوهشی گروهی (مشترک میان مراکز علمی)، میان رشته ای و بین المللی تا سقف ۱ میلیارد تومان هم حمایت می شوند.
این فراخوان فرصتی فراهم می آورد تا پژوهش های حوزه کرونا به صورت متمرکز در حوزه های گوناگون مورد حمایت قرار گیرند.

1399/03/19
10:25:00
5.0 / 5
2775
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان