هیچ گونه تهدیدی در مرزها نداریم

هیچ گونه تهدیدی در مرزها نداریم به گزارش جوان بین فرمانده مرزبانی ناجا با اعلان اینكه جمهوری اسلامی ایران در مقابل قاچاق مواد مخدر سینه سپر كرده و در خط مقدم مبارزه است، اظهار داشت: هیچ گونه تهدیدی در مرزها نداریم.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در بازدید از هنگ مرزی آستارا در جمع مرزبانان، این هنگ را از یگانهای قدیمی مرزبانی دانست و اظهار داشت: روحیه ایثار و شجاعت وصف ناپذیر در شما مرزبانان موج می زند و این روحیه مناسب یک مرزبان است.
وی با بیان این که مسافرانی که از اقصی نقاط کشور در این منطقه حضور پیدا می کنند باید با دیدن اقتدار شما در دریا و مرز، امنیت را حس و لمس کنند، اشاره کرد: شما مرزبانان با روحیه جهادی با تدبیر امنیت منطقه را تامین می کنید و این امنیت به برکت حضور شما در مرزها استوار مانده است.
فرمانده مرزبانی ناجا با اعلان اینکه جمهوری اسلامی هیچ گونه تهدیدی در مرزها ندارد، اظهار داشت: باید قدردان این لباس مقدس باشیم و خودمان را با نفس ولایت تنظیم نماییم و منویات مولا و رهبرمان را با گوش جان اجرایی نماییم.
سردار گودرزی بر مبارزه با قاچاق کالا اصرار کرد و اظهار داشت: جهش تولید یعنی اینکه اجازه ندهیم قاچاق در کشور صورت گیرد و باید بر این اساس به وظایف خود به نحو احسن عمل نماییم و دست های پنهان را قطع نماییم.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در مقابل قاچاق مواد مخدر سینه سپر کرده و در خط مقدم مبارزه است.
فرمانده مرزبانی ناجا بر نظم و انضباط اصرار کرد و اظهار داشت: نظم و انضباط باید عالی و در سطح جمهوری اسلامی ایران باشد، نظم، انضباط و آموزش را فراگیرید و بر اجرای آن اهتمام داشته باشید.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در خاتمه سربازان را افتخار کشور دانست و اظهار داشت: دست بوس همه شما مرزبانان و رزمندگان اسلام هستم.
منبع:

1399/04/05
23:04:45
5.0 / 5
2460
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان