حمله ترامپ به چپ رادیكال و رسانه های خبری در روز استقلال

حمله ترامپ به چپ رادیكال و رسانه های خبری در روز استقلال رئیس جمهور آمریكا باز هم آنچه را كه ˮچپ رادیكالˮ خواند در كنار رسانه های خبری مورد حمله قرار داده و در همین حال از نحوه پاسخ دولتش به بحران فراگیری كروناویروس دفاع كرد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در محل کاخ سفید طی روز شنبه به مناسبت روز استقلال آمریکا اظهار نمود: قهرمانان آمریکایی نازی ها را شکست دادند، فاشیستها را خلع قدرت کردند، کمونیستها را سرنگون کردند، ارزشهای آمریکایی را نجات دادند، اصول آمریکایی را تقویت کردند و به تعقیب تروریستها تا آخر دنیا پرداختند.
وی در ادامه اظهاراتش عنوان کرد: ما الان در فرایند شکست دادن چپ رادیکال، مارکسیستها، آنارشیستها، آشوبگران، غارتگران و مردمی که در موارد زیادی مطلقا بی خبر از کارهایشان هستند، هستیم.

ترامپ در دویست و چهل و چهارمین سالگرد زاده شدن آمریکا خاطرنشان کرد، آمریکا تحت نظر وی در حال پویایی بود تا زمانی که هدف ویروسی که از چین آمد، قرار گرفت.
ترامپ همچنین به نکاتی که در چند هفته گذشته رویشان مانور داده بود پرداخته و عنون کرد، افزایش چشم گیر موارد ابتلای به کرونا در آمریکا حاصل گسترش ظرفیت آزمایش گیری است؛ ادعایی که کارشناسان خود کاخ سفید آنرا رد کرده اند. او روند تنزل مرگ در اثر کرونا در آمریکا را که همچنان از بسیاری از دیگر کشورها بالاتر است، تحسین کرد.
او اظهار داشت: و ما پیشرفت زیادی را رقم زده ایم. راهبرد ما همچنان به خوبی به پیش می رویم. در یکجا فروکش می کند اما چهره زشت آن در یک جای دیگر بروز پیدا می کند. اما ما خیلی درسها را فرا گرفته ایم. ما یاد گرفته ایم که چطور شعله را خاموش نماییم.

ترامپ در ادامه حرفهایش درباره کرونا اظهار داشت: "۹۹ درصد موارد مبتلا شدن کاملا بی ضرر هستند". اشاره او به آمار مرکز پیشگیری و کنترل بیماری آمریکا در ایام اخیر است در خصوص اینکه تنها ۱۰۲.۵ مورد از هر ۱۰۰۰۰۰ مورد ابتلای ثبت شده به کرونا نیازمند بستری هستند.
او تصریح کرد: ما بهترین آزمایش گیری را با بیشترین ظرفیت در جهان داریم.
وی در ادامه صحبتهایش خطاب به جمع مستمعین در محوطه چمن کاخ سفید، جایی که تعداد کمی ماسک به صورت داشتند، عنوان نمود آمریکا خیلی بیشتر از نیازش الان دستگاه تنفس مصنوعی دارد.
ترامپ با قول واکسن و تقدیر از عملکرد دولتش در مقابله با کرونا اظهار داشت: ما آموختیم چطور آتش را خاموش نماییم.
وی اظهار داشت: پیشرفت های زیادی داشتیم استراتژی ما جواب داد ما بهترین سیستم تست کرونا در جهان را داریم با احترام به بخش بهداشت ما به طور ناباورانه ای خوب بودیم. تا پیش از آخر سال دارو یا واکسن را خواهیم داشت.


ترامپ در ادامه رسانه های آمریکایی را متهم به افترا زدن به خودش و همپیمانانش با متهم کردن آنها و کارهایشان به نژادپرستی کرد. او پوشش رسانه های خبری از مسئله سرنگون کردن مجسمه های چهره های نژادپرست زمان جنگ داخلی آمریکا را مایه بی احترامی به نیروهای مسلح آمریکا دانست و اظهار داشت: شما نه تنها دارید به من افترا می زنید، نه تنها دارید به مردم آمریکا افترا می زنید، بلکه شما همینطور دارید به چندین نسل از قهرمانانی که جانشان را برای آمریکا دادند افترا می زنید. شما دارید به مردمی که خیلی شجاع تر و منضبط تر از شما بودند افترا می زنید. شما دارید کسانی را که برای آزادی در جنگهای داخلی جنگیدند مورد بی احترامی قرار می دهید و به آنها تهمت می زنید.
1399/04/15
11:41:40
5.0 / 5
2637
تگهای خبر: بحران , بهداشت , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان