نظر پلیس در مورد اجرای طرح ترافیك

نظر پلیس در مورد اجرای طرح ترافیك به گزارش جوان بین فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام نمود كه پلیس در مورد طرح ترافیك تابع تصمیمات نهایی اتخاذ شده خواهد بود.


سردار حسین رحیمی در گفتگو با ایسنا، درباره مباحث مطرح شده پیرامون اجرای طرح ترافیک اظهار داشت: در مورد طرح ترافیک من قبلا هم اعلام کردم که بالغ بر 20 تا 30 درصد ترددها در سطح شهر تهران کاهش پیدا کرده است و این یک واقعیت است که باید از مردم هم به خاطر همراهی خوبی که با پلیس کردند تشکر نماییم.
وی افزود: مردم خوب رعایت کردند و این یک سوم و دو سوم شدن ادارات هم موثر بود. از سوی دیگر برخی از صنوف هم که می توانستند در انتشار کرونا موثر باشند باردیگر به مدت یک هفته محدودیت هایشان تعطیل شدند که همه این موارد منجر به کاهش ترددها شده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: همزمان پلیس در مترو و تمامی حدود 120- 130 ایستگاه مترو حضور داشته و با وجود اینکه این مورد وظیفه رسمی پلیس نیست اما بر رعایت شیوه ها و دستورالعمل ها از جانب مسافران نظیر استفاده از ماسک و... نظارت دارد.
رحیمی اضافه کرد: دیگر بخش های پلیس هم حضور فعالی داشته و بر تخلفات و هرگونه جرائم نظیر عدم رعایت دستورالعمل ها و پروتکل ها از جانب صنوف، احتکار و گران فروشی اقلام بهداشتی و... نظارت دارند.
وی با اشاره به اینکه خط قرمز و اولویت پلیس سلامت و ایمنی مردم است، تصریح کرد: در مورد طرح ترافیک هم ما نظرات رسمی خود رو داده ایم و در نهایت هر تصمیمی که گرفته باشد ما پیروی خواهیم کرد.1399/05/08
15:09:06
5.0 / 5
2551
تگهای خبر: بهداشت , سلامت , فروش , محدودیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان