پرداخت مرحله اول مطالبات معوقه بازنشستگان فولاد

پرداخت مرحله اول مطالبات معوقه بازنشستگان فولاد به گزارش جوان بین معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد با صدور اطلاعیه ای از پرداخت مرحله اول مطالبات معوقه بازنشستگان فولاد اطلاع داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این اطلاعیه آمده است: « در آستانه فرارسیدن عید ولایت، غدیر خم ضمن تبریک به کلیه پیشکسوتان و وظیفه بگیران محترم صندوق بازنشستگی فولاد، و تشکر و قدردانی از صبر و شکیبایی گنجینه های گرانقدر صندوق که چندین سال است چشم انتظار پرداخت مطالبات خویش می باشند بدین وسیله اعلام می دارد که با تلاشهای مستمر ارکان صندوق و حمایت وزارت متبوع، مشکل تأمین منابع مالی معوقات بازنشستگان برطرف و مقرر گردیده است مطالبات معوقه بازنشستگان طی ۳ مرحله پرداخت گردد و مرحله اول آن در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ پرداخت شده است.
در مرحله اول بخشی از مطالبات معوقه بازنشستگان پرداخت گردید و از آنجائیکه مطالبات هر یک از بازنشستگان باتوجه به مبالغ دریافتی در سنوات گذشته متفاوت می باشد، بازنشستگانی که مطالبات آنان بیشتر از مبلغ مذکور می باشد، مابقی مطالبات آنان در مراحل بعدی تسویه خواهد شد.
مطالبات بازماندگان بازنشستگان متوفی که از سال ۱۳۹۱ به بعد به رحمت خدا رفته اند، سهم وراث حقوق بگیر از زمان برقراری حقوق وظیفه محاسبه و مبلغ معوقه مربوط به زمان حیات مرحوم مطابق قانون ارث پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است به منظور شفافیت بیشتر شناسایی دقیق مطالبات بازنشستگان، اطلاعیه مستمری سالانه هر یک از بازنشستگان ظرف مدت یک هفته از راه سایت صندوق قابل دریافت خواهد بود.
در آخر ضمن تشکر فراوان از صبوری بازنشستگان عزیز از تلاش ها و پیگیری مجدانه و دلسوزانه کانون های بازنشستگان کمال تشکر را دارد.»1399/05/17
21:35:40
5.0 / 5
2168
تگهای خبر: بازنشستگی , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان