مشاور رییس بهزیستی كشور خبر داد

برقراری مستمری و شیرخشك 6 قلوهای البرزی

برقراری مستمری و شیرخشك 6 قلوهای البرزی جوان بین: مشاور رئیس سازمان بهزیستی كشور در امور زنان و مدیركل توانمندسازی زنان و خانواده آخرین وضعیت 6 قلوهای تازه متولد شده در استان البرز را تشریح نمود.


فاطمه عباسی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به حمایتهای سازمان بهزیستی از ۶ قلوهای تازه متولد شده در استان البرز اظهار نمود: در همان ساعات اولیه تولد ۶ قلوها در یکی از بیمارستانهای استان البرز، همکاران ما در بهزیستی با والدین این نوزدان تماس گرفتند و از آنها حمایتهایی کردند.
وی ادامه داد: در این راستا مبلغی بعنوان کمک هزینه از طرف سازمان بهزیستی بمنظور پشتیبانی از ۶ قلوها به خانواده آنها پرداخت گردید. همین طور یک سبد کالا و پوشک و شیرخشک با مشارکت خیران و سازمان بهزیستی به این خانواده ارائه شد.
مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور زنان و مدیرکل توانمندسازی زنان و خانواده با اعلان اینکه با بهزیستی استان البرز نیز مکاتبه ای صورت گرفت تا اسامی این فرزندان در سامانه ارمغان جهت برخورداری از شیر خشک یارانه ای و مستمری ماهانه ثبت گردد، اظهار داشت: از این ماه خانواده ۶ قلوها مستمری ماهانه دریافت می کنند که بطور کلی مبلغ مستمری چندقلوها ۴۷۹ هزار تومان است.
عباسی افزود: همین طور در حال رایزنی با دبیر ستاد مسکن مددجویان هستیم تا درصورت امکان برای موضوع مسکن آنها نیز اقداماتی صورت پذیرد.
وی ادامه داد: اهتمام داریم که حمایت خیران را بعنوان حامی کودک جهت پشتیبانی از چندقلوها جلب نماییم.
منبع:

1399/06/06
14:30:47
5.0 / 5
1805
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان