در دیدار استاندار با فتاح عنوان شد:

عزم بنیاد مستضعفان برای مشاركت 450 میلیارد ریالی در پروژه های عمرانی خراسان جنوبی

عزم بنیاد مستضعفان برای مشاركت 450 میلیارد ریالی در پروژه های عمرانی خراسان جنوبی به گزارش جوان بین خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: عزم بنیاد مستضعفان برای مشاركت ۴۵۰ میلیارد ریالی در پروژه های عمرانی شهرستان درمیان در خراسان جنوبی ستودنی است.


محمدصادق معتمدیان، سه شنبه شب یکم مهر در دیدار با پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان، منصوری؛ مدیرعامل بنیاد علوی و مرتضوی؛ رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان، گزارش مفصلی از اقدامات مؤثر بنیاد مستضعفان پس از سفر مهندس فتاح به استان عرضه کرد.
به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وی ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه بنیاد مستضعفان به استان، اشاره کرد: از زمانی که این نهاد بعنوان دستگاه معین شهرستان درمیان انتخاب شده، شاهد اتفاقات بی نظیری در این منطقه بوده ایم.
استاندار خراسان جنوبی از اقدامات بنیاد مستضعفان کشور در حوزه های عمرانی، سرمایه گذاری و حمایتی در استان تقدیر و تشکر کرد.
معتمدیان، حمایت های همه جانبه و بی نظیر رئیس بنیاد مستضعفان را در رقم خوردن این تغییر و تحولات در شهرستان درمیان مؤثر خواند و اظهار داشت: تعدد پروژه ها و طرح های عمرانی همچون آموزشی، درمانی، ورزشی، عمران شهری، احیای قنوات و سایر پروژه های عمرانی گواه این مورد است.
وی با اعلان اینکه تزریق این رقم به پروژه های عمرانی می تواند در تحول شهرستان نقش بسزایی داشته باشد، اظهار داشت: بنا به تصمیم بنیاد مقرر شده در زمینه ایجاد بسترهای اشتغال زایی ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت گردد.
معتمدیان با تشریح شرایط در شمال شهر بیرجند بعنوان منطقه ای کمتر برخوردار، همراهی و مساعدت بنیاد مستضعفان را در رفع نیازهای موجود بخصوص در تأمین زیرساخت ها و امکانات ورزشی خواهان شد که با دستور بررسی و مساعدت مهندس فتاح همراه شد.
وی اظهار نمود: با عنایت به تفاهم نامه استانداری و بنیاد مستضعفان، اقدامات بنیاد در جهت اجرای پروژه های عام المنفعه در سطح استان قابل تقدیر است.
استاندار خراسان جنوبی از همراهی این نهاد در پروژه های بنددره بیرجند و تأمین زمین دانشگاه فرهنگیان گفت و در ارتباط با تخصیص عایدات حاصل از فروش املاک و اراضی بنیاد مستضعفان، بیان نمود: دراین زمینه تابحال اقدامات خوبی انجام شده و ادامه این روند نتایج خوبی هم به همراه خواهد داشت.
معتمدیان خاطرنشان کرد: در روزهای کرونا هم از محل مساعدت های بنیاد مستضعفان، حدود ۱۶ میلیارد تومان در سطح استان به اقشار صدمه پذیر کمک شده است.
وی در مورد موانع و مشکلات موجود هم توضیحاتی عرضه کرد که با دستور رئیس بنیاد مستضعفان کشور، در خصوص پیگیری و رفع آنها همراه شد.
سفر رئیس و معاونین بنیاد مستضعفان به استان و هم بازدید میدانی از روند اجرای پروژه ها بنا به دعوت استاندار، از دیگر نتایج این دیدار بود.
سرمایه گذاری درآمدهای ناشی از فروش املاک مازاد بنیاد در سایر مناطق برای رفع محرومیت استان هم از دیگر مصوبات این جلسه بود.
منبع:

1399/07/03
12:34:51
5.0 / 5
1879
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان