معاون كمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان كرد:

موكب اشتغال، پویشی مردمی برای رفع بیكاری محرومان است

موكب اشتغال، پویشی مردمی برای رفع بیكاری محرومان است معاون اشتغال و خودكفایی كمیته امداد امام خمینی(ره) درباره پویش موكب اشتغال محرومان، اظهار داشت: پویش موكب اشتغال محرومان پویشی مردمی برای جمع آوری همه ظرفیت های مردمی برای رفع مساله بیكاری محرومان و ایجاد اشتغال برای آنهاست.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، حجت الله عبدالملکی در پویش موکب اشتغال محرومان، با بیان این که پویش موکب اشتغال محرومان پویشی مردمی برای جمع آوری همه ظرفیت های مردمی برای رفع مساله بیکاری محرومان و ایجاد اشتغال برای آنهاست، اظهار داشت: سازمان هایی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج سازندگی از این حرکت مردمی پشتیبانی می کنند.
وی با اشاره به سایت emookeb.ir بیان نمود: اصل مساله ای که ایجادکنندگان این موکب در ذهن شان بوده، این بوده که ما یک معضل بزرگ به نام بیکاری در کشور داریم که این بیکاری برای محرومان معضل بزرگتری است و ظرفیت ها و امکاناتی که دستگاه های اجرایی دارند هیچگاه کفاف حل مساله بیکاری محرومان و یا ایجاد اشتغال برای محرومان را نمی دهد و بهتر است که این زمینه فراهم گردد تا مردم به میدان بیایند و کمک کنند تا مساله اشتغال محرومان حل شود.
عبدالملکی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: پویش موکب اشتغال محرومان دعوت می کند تا هرکسی به هر طریقی می تواند برای ایجاد اشتغال کمک نماید، در سایت اعلام آمادگی کند، کارشناسان سایت آنرا بررسی می کنند و از سوی دیگر نهادی مانند کمیته امداد امام(ره) کسانی که نیازمند اشتغال هستند و می توانند از این ظرفیت بهره ببرند را، شناسایی می کند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام(ره) همینطور اظهار نمود: سایت emookeb.ir زمینه ای را بوجود آورده است تا بین محرومان و دستگاه های درگیر ایجاد اشتغال، هم افزایی کند.
به قول وی، برای ایجاد اشتغال محرومان همه افراد می توانند کمک کنند و نیازی نیست که افراد حتما سرمایه داشته باشند. یکی از خدمات، بحث آموزش است، افرادی می توانند مهارت ها و حرفه خویش را در این بستر آموزش دهند. ۱۴ نوع خدمت در سایت موکب تعریف شده است.
عبدالملکی با بیان این که سال قبل از این سایت رونمایی گردید، اظهار داشت: روز گذشته از سایت جدید موکب اشتغال محرومان رونمایی گردید و این سایت باردیگر به صورت به روز بارگذاری شد.1399/07/14
13:36:03
5.0 / 5
1789
تگهای خبر: آموزش , بسیج , پشتیبانی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان