نامه ای به رئیس جمهور برای تصویب و ابلاغ تعرفه های روانشناسی

نامه ای به رئیس جمهور برای تصویب و ابلاغ تعرفه های روانشناسی جوان بین: رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور در نامه ای به رئیس جمهور، به سبب شرایط حاد كرونا و نیاز مردم به خدمات روانشناسی و مشاوره، خواهان تصویب و ابلاغ تعرفه های روان شناسی و مشاوره در كمیسیون اقتصاد شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در متن این نامه که رونوشتی از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته، آمده است: بر طبق بند (۴) ماده (۳) قانون تشکیل سازمان نظام روان شناسی و مشاوره یکی از وظایف شورای مرکزی سازمان مذکور «پیشنهاد تعیین یا تجدیدنظر در تعرفه های خدمات روان شناسی و مشاوره به هیأت دولت جهت تصویب» است. در سال قبل تعرفه های سال ۹۸ طی نامه ای خدمت معاون اول جهت تصویب در هیأت دولت تقدیم شد.
در ادامه نامه آمده است: بعد از جلسات کارشناسی گوناگون و نهایتاً چون به انتها سال ۹۸ منتهی شد، مقرر شد، مصوبه شورای مرکزی جهت تعرفه های خدمات روان شناسی و مشاوره برای سال ۹۹ پیشنهاد شود که طی نامه ای در اردیبهشت امسال خدمت معاون اول ارسال شد که با دستور ایشان و پیگیری مستمر در کمیسیون فرعی، تعرفه های خدمات روان شناسی و مشاوره تصویب و به کمیسیون اصلی اقتصاد ارسال شد.
محمد حاتمی در ادامه این نامه اظهار کرده است: در کمیسیون اقتصاد با پیشنهاد احدی از اعضاء بررسی تعرفه ها متوقف و به کمیسیون اجتماعی احاله ش؛ با وجود پیگیری های مستمر تا حالا پاسخی دریافت نشده است و باتوجه به نیاز مبرم مردم به استفاده از خدمات روان شناسی و مشاوره در دوران کرونا از طرفی عدم اعلام تعرفه ها با وجود گذشت ۷ ماه از سال جاری سبب دریافت مبالغ خارج از ضابطه از مردم شده که اعتراضاتی به دنبال داشته است.
وی در آخر با اشاره به شرایط حاد ناشی از بحران کرونا و نیاز مبرم مردم به خدمات روان شناسی و مشاوره خواهان دستور رئیس جمهور برای تصویب و ابلاغ تعرفه های روان شناسی و مشاوره در کمیسیون اقتصاد شده است.1399/07/16
14:13:24
5.0 / 5
1826
تگهای خبر: اقتصاد , بحران , خدمات , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان