رییس كمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد:

ساخت بیش از ۴۳ هزار واحد مسكونی برای مددجویان

ساخت بیش از ۴۳ هزار واحد مسكونی برای مددجویان ایلام رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت: امسال بیش از 43 هزار واحد مسكونی برای مددجویان این نهاد در سراسر كشور ایجاد می شود.


« سیدمرتضی بختیاری» روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار نمود: ساخت مسکن یکی از گرانترین و بهادار ترین خدمات کمیته امداد به نیازمندان و جامعه مددجویی است.
وی اضافه کرد: در استان ایلام نیز چندین پروژه مسکن در دست ساخت است که با این اقدامات نیاز مسکن مددجویان استان به حداقل خواهد رسید.
رییس کمیته امداد با اشاره به سفر خود به استان ایلام اضافه کرد: در این سفر در شهر دهلران ‭‭‭۱۰۸‬‬‬ واحد، در موسیان ۷ واحد و در شهر سرابله نیز ۸ واحد مسکونی تحویل نیازمندان شد که برای اولین بار در کشور شهرهای موسیان و دهلران الان فاقد مددجوی بدون مسکن هستند.
بختیاری با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان در سه محور اشتغال، مسکن و فرهنگ سازی در زمینه کار و تلاش از برنامه های اصلی کمیته امداد است، اضافه کرد: فرهنگ سازی در زمینه ترویج فرهنگ کار و تلاش در اولویت این برنامه ها و مهم ترین نیاز است.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به برنامه های اشتغال زایی این نهاد اضافه کرد: در مدت ۳.۵ سال قبل بیش از ‭‭‭۵۰۰‬‬‬ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در سراسر کشور به وجود آمده که این میزان بیش از برنامه های پیش بینی شده دراین زمینه و تعهدات امداد بوده است.
بختیاری به اشتغال به وجود آمده در استان ایلام اشاره نمود و اظهار داشت: ایلام دراین زمینه از استان های موفق کشور بوده و سال قبل به همت امدادگران این استان بیش از چهار هزار فرصت شغلی برای نیازمندان این استان به وجود آمده است.
وی اشاره کرد: امسال نیز با یک جهش خوب حداقل پنج هزار فرصت شغلی با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال برای نیازمندان جویای کار در این استان پیش بینی شده است و چنانچه استان به تعهدات خود دراین زمینه عمل کند اعتبارات بیشتری در اختیار استان قرار می گیرد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه در سفری ۲ روزه وارد استان ایلام شد.
افتتاح طرح ۱۱۵ واحدی مسکن مددجویان شهرستان دهلران، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، بازدید از منازل شماری از مددجویان و افتتاح چند واحد مسکونی مددجویی در سرابله و چرداول و افتتاح همزمان ۱۵ مرکز نیکوکاری، بازدید از طرح های اشتغالزایی موفق مددجویان و دیدار با چند مددجوی زیر پوشش همچون برنامه های روز دوم سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان بود.
انتهای ‍‍‍ ‍‍یام1399/07/26
00:26:33
5.0 / 5
1754
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان