آغاز ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان كشوری از امروز

آغاز ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان كشوری از امروز مدیركل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال ۱۳۹۹) از امروز اول آبان به مدت یك ماه اطلاع داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمود مرتضایی فرد با اشاره به اینکه مبلغ وام ضروری ۱۰ میلیون تومان است، اظهار داشت: همانند دوره های گذشته این تسهیلات با کارمزد ۴ درصد و اقساط ۳۶ ماهه عرضه می شود و بازنشستگان و ظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می توانند با عنایت به شرایط عنوان شده در سایت از ۱ تا ۳۰ آبان ماه سالجاری به مدت یک ماه با رفتن به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir مبادرت به ثبت نام کنند.

مرتضایی فرد اظهار داشت: متقاضیان طبق شرایطی که در زمان ثبت نام بر روی سایت درج می شود، می توانند ثبت نام کنند. بازنشستگانی که در مراحل اول و دوم سال ۹۸ (مهر سال ۹۸ تا مهر سال ۹۹) از وام ضروری ۷ یا ۱۰ میلیون تومانی بهره برده باشند، حتی در صورت ثبت نام هم در این مرحله به آنها وام تعلق نخواهد گرفت.

وی با بیان این نکته که ثبت نام در سامانه اینترنتی، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد، تصریح کرد: بعد از اتمام مهلت ثبت نام یک ماهه، سوابق متقاضیان همچون مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات رفاهی، میزان حقوق و غیره بررسی و اولویت بندی شده و بر مبنای میزان اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آنها در سامانه اعلام می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه زمان پرداخت وام دوره جدید بعد از اتمام ثبت نام اینترنتی اعلام می شود، اضافه کرد: پرداخت وام ضروری واجدین شرایط به صورت ماهانه و با عنایت به سقف تعیین شده توسط بانک عامل صورت می گیرد و وام ضروری واجدین شرایط دارای امتیازهای اول به ترتیب در ماه های ابتدایی پرداخت خواهد شد.
منبع:

1399/08/02
20:40:59
5.0 / 5
1524
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان