كشف بیش از 2 تن مواد مخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان

كشف بیش از 2 تن مواد مخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان جوان بین: فرمانده مرزبانی ناجا از انجام دو عملیات موفقیت آمیز مرزبانان در مبارزه با قاچاقچیان و كشف 2 تن و 71 كیلو و 800 گرم انواع مواد مخدر در مرزهای استان سیستان و بلوچستان آگاهی داد.به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: در امتداد تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران استان سیستان و بلوچستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی جکیگور باخبر شدند و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل اختفای قاچاقچیان و محموله موادمخدر و زمان برنامه ریزی شده جهت انتقال محموله به عمق کشور مشخص شد، مرزداران در چارچوب چند تیم پوششی و عملیاتی منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله موادمخدر را کشف کنند.

گودرزی با اشاره به هلاکت یک قاچاقچی و دستگیری یک نفر دیگر اظهارکرد: در این عملیات هدفمند، مرزداران موفق شدند ضمن توقیف چهار دستگاه خودروی حامل مواد مخدر، مقدار یک تن و ۴۲۱ کیلو و ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر شامل ۵۹۳ کیلو ۳۰۰ گرم تریاک و ۸۲۸ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه به یک عملیات موفقیت آمیز جداگانه دیگر توسط مرزداران هنگ مرزی سروان نیز اشاره نمود و اظهار داشت: در عملیاتی جداگانه قاچاقچیان که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله خودرا به وسیله یک دستگاه خودرو وارد کشور کنند، با هوشیاری مرزداران از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و ضمن رها کردن محموله از محل متواری شدند. مرزداران موفق شدند در این عملیات مقدار ۶۵۰ کیلوگرم تریاک انواع مواد مخدر را که به طرز ماهرانه ای در داخل کابین خودرو مخفی شده بود را کشف کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی اشاره کرد: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور، اجازه نمی دهد قاچاقچیان مواد مخدر در هیچ نقطه ای از کشور احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد مرزبانی نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با آنان قاطعانه خواهد بود.

منبع:

1399/08/08
14:31:57
5.0 / 5
1325
تگهای خبر: پشتیبانی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان