مشاركت ۳

مشاركت ۳ مدیر بهزیستی شهر تهران اظهار داشت: خیرین نوعدوست شهر تهران با اهدای اقلام غیر نقدی به ارزش بیشتر از ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در پویش ایران همدل با بهزیستی شهر تهران همراهی كردند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، دکتر سید سعید آرام با بیان این خبر اظهار داشت: خیرین نوعدوست شهر تهران با اهدای اقلام غیر نقدی به ارزش بیشتر از ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در پویش ایران همدل با بهزیستی شهر تهران همراهی کردند.
مدیر بهزیستی شهر تهران با اشاره به شعار پویش ایران همدل اضافه کرد: این پویش با شعار از یکدیگر گره گشایی نماییم از عید سعید غدیرخم تا آخر ماه صفر با هدف جمع آوری کمک های معیشتی، بسته های لوازم بهداشتی، تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان جامعه هدف سازمان بهزیستی به اجرا درآمد.
به قول وی، سبد کالا ( ارزاق ) به تعداد ۸۱۳۲ بسته و ارزش هر بسته به مبلغ ۳۷۰ هزار تومان بین جامعه هدف سازمان بهزیستی شامل خانواده های دارای معلول، زنان سرپرست خانوار، کودکان کار و خیابان و... توزیع شد.
آرام خاطرنشان کرد: همزمان با بازگشایی مدارس هم ۱۷۰۲ بسته لوازم التحریر و با ارزش هر بسته ۱۸۰ هزار تومان در میان دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان به همت خیران توزیع شد.
مدیر بهزیستی شهر تهران اضافه کرد: در این پویش، خیرین با تهیه تعداد ۲۶۳۵ بسته لوازم بهداشتی با ارزش هر بسته ۱۱۰ هزار تومان برای توزیع میان جامعه هدف بهزیستی سهیم شدند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهر تهران، گفتنی است کمکهای غیر نقدی از راه موسسات خیریه، کلینیک های تابعه، مراکز دولتی و غیر دولتی تحت نظارت بهزیستی شهر تهران با بهره مندی از مشارکت پرارزش خیرین در بین جامعه هدف توزیع شد.1399/08/11
14:23:13
5.0 / 5
1539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان