مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان كشوری تا اختتام هفته

مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان كشوری تا اختتام هفته به گزارش جوان بین مدیركل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری با اشاره به زمان ثبت نام وام ضروری بازنشستگان اظهار داشت: مهلت ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) كه از اول آبان ماه شروع شده بود تا اختتام هفته به پایان می رسد و تمدید نمی گردد.محمود مرتضایی فرد در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مبلغ وام ضروری ۱۰ میلیون تومان است و همانند دوره های گذشته این تسهیلات با کارمزد چهار درصد و اقساط ۳۶ ماهه ارائه می شود.

وی اضافه کرد: بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری باتوجه به شرایط عنوان شده در سایت می توانستند از اول تا ۳۰ آبان ماه سال جاری به مدت یک ماه با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس sabasrm.ir و سایت صندوق بازنشستگی به آدرس cspf.ir مبادرت به ثبت نام کنند. در واقع نیازی به مراجعه حضوری نیست.

مرتضایی فرد درباره زمان پرداخت وام دوره جدید اظهار داشت: زمان پرداخت، بعد از اتمام ثبت نام اینترنتی اعلام می شود. پرداخت وام ضروری واجدان شرایط به صورت ماهانه و باتوجه به سقف تعیین شده توسط بانک عامل صورت می گیرد و وام ضروری واجدان شرایط دارای امتیازهای اول به ترتیب در ماه های ابتدایی پرداخت خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اعلان اینکه بازنشستگانی که در مراحل اول و دوم سال ۹۸ (مهر سال ۹۸ تا مهر سال ۹۹) از وام ضروری هفت یا ۱۰ میلیون تومانی بهره برده باشند، حتی در صورت ثبت نام نیز در این مرحله به آنها وام تعلق نخواهد گرفت، اشاره کرد: ثبت نام در سامانه اینترنتی، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

وی در آخر اظهار داشت: بعد از اتمام مهلت ثبت نام یک ماهه، سوابق متقاضیان همچون مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات رفاهی، میزان حقوق و غیره بررسی، اولویت بندی و برمبنای میزان اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل، «واجدان شرایط» تعیین و اسامی آنان در سامانه اعلام می شود.

منبع:

1399/08/25
12:19:56
5.0 / 5
1278
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان