نحوه ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان با شیوع موج سوم كرونا

نحوه ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان با شیوع موج سوم كرونا به گزارش جوان بین مدیركل كمیته امداد استان تهران اظهار داشت: باتوجه به موج سوم كرونا، بمنظور كاهش خطر ابتلای افراد تحت حمایت به این بیماری، مددجویان می توانند درخواست های خودرا اینترنتی و بوسیله سامانه ایست عرضه كنند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اینکه سامانه اینترنتی "درخواست دهی مددجویان امداد"سامانه ایست " برای عدم مراجعه حضوری مددجویان محترم به دفاتر کمیته امداد، در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: باتوجه به موج سوم کرونا ضرورت دارد بمنظور کاهش خطر ابتلای به این بیماری، مددجویان تحت حمایت این نهاد بجای مراجعه حضوری به ادارات، درخواست های خودرا اینترنتی و بوسیله سامانه ایست ثبت و پیگیری کنند.
وی با اعلان اینکه مددجویان تهرانی می توانند ۲۶ خدمت همچون مسکن، بهداشت و درمان، کمک هزینه ازدواج، حمایت های خاص، وام کارگشایی، دانشجویی، خدمات فرهنگی، اشتغال و مشاوره را بوسیله این درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند، اضافه کرد: مددجویان می توانند بوسیله آدرس اینترنتی e.emdad.ir با بهره گیری از کامپیوتر شخصی، تلفن همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام نمایند.
پرپنچی افزود: در این سامانه امکان درخواست خدماتی که مددجویان می توانند از آن بهره مند شوند بصورت اینترنتی فراهم شده و بعد از ثبت درخواست توسط مددجویان، درخواست مورد نظردرطی فرایندی کوتاه مدت به زیرسیستم مددکار خانواده ارسال شده و مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران تاکید کرد: سالمندان تحت حمایت که به هرعلت امکان ثبت درخواست های خودرا به صورت اینترنتی ندارند نیز می توانند درخواست های خودرا به صورت تلفنی به مددکاران خود اطلاع دهند.
وی تصریح کرد: در هشت ماهه امسال ۲۴ هزار و دو درخواست اینترنتی ثبت شده که توسط مددکاران در حال ارائه خدمت است.
شایسته ذکر است: مددجویان برای ثبت درخواست با وارد کردن آدرس e.emdad.ir صفحه مربوط به سامانه نمایش داده می شود که می بایست در پایین صفحه دکمه ثبت درخواست زده شود و در صفحه ورود کد ملی، شماره شناسنامه مددجو وهمچنین کد امنیتی نمایش یافته درج شود تا سامانه وارد صفحه درخواست دهی شود. درخواست هایی که در صفحه رؤیت می شوند و امکان قرار گرفتن روی آنها وجود دارد، قابل انتصاب خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، همین طور برای پیگیری درخواست خود در پایین صفحه سامانه مورد نظر با زدن دکمه پیگیری درخواست سامانه وارد صفحه پیگیری درخواست می شوید و با زدن کد رهگیری، امکان پیگیری میسر می شود.
منبع:

1399/09/02
20:31:00
5.0 / 5
1320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان