نحوه فعالیت مراكز نگهداری از سالمندان و معلولان درمحدودیتهای كرونایی

نحوه فعالیت مراكز نگهداری از سالمندان و معلولان درمحدودیتهای كرونایی به گزارش جوان بین معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران ضمن اشاره به اعمال محدودیت های كرونایی از آذر ماه، نحوه فعالیت مراكز روزانه و شبانه نگهداری از معلولان و سالمندان را در این دوران شرح داد.


سید احمد خادم در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اجرای محدودیت های دو هفته ای کرونایی در کشور، درباره نحوه فعالیت مراکز شبانه روزی توانبخشی و نگهداری از معلولان و سالمندان توضیح داد: مراکز نگهداری شبانه روزی با رعایت پروتکل های بهداشتی خدمات خویش را عرضه می کنند. همچنین بخشی از کارکنان که مسئولیت نظارت را بر عهده دارند میبایست به صورت دورکاری فعال بوده و به صورت آنلاین با مراکز در ارتباط باشند.
وی افزود: مقرر شده است تا در هر شیفتی طبق رعایت قوانین و بخشنامه های ارسالی حداکثر تا یک سوم کارکنان در سازمان بهزیستی استان حضور داشته باشند.
خادم ضمن اشاره به نحوه فعالیت مراکز روزانه توانبخشی معلولان و سالمندان هم اظهار نمود: هم اکنون فعالیت این دسته از مراکز در مناطق قرمز، به صورت مجازی و مراکز تعطیل بوده و در مناطق نارنجی مراکز با ۲۰ درصد ظرفیت اسمی، انفرادی و حضوری و ۸۰ درصد ظرفیت غیر حضوری و مجازی فعال خواهند بود.
وی ادامه داد: حضور توانخواهان در مراکز الزامی نیست و در صورت تمایل می توانند صرفا" از خدمات مجازی استفاده کنند.
1399/09/04
11:52:52
5.0 / 5
1562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان