اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق سوخت دركشور

اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق سوخت دركشور جوان بین: رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی ناجا ازاجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق سوخت (جاساز مخازن اضافی و غیراستاندارد خودروها) طی هفته گذشته در سراسر کشور آگاهی داد.به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا سرهنگ ستاد جلال امینی اظهارکرد: مجموع کشفیات فرآورده های نفتی در این طرح، دو میلیون و ۴۷۴ هزار و ۱۵۲ لیتر به تفکیک نوع فرآورده شامل گازوئیل به مقدار یک میلیون و ۷۲۸ هزار و ۴۳ لیتر، بنزین ۱۸ هزار و ۸۰۰ لیتر، نفت سفید ۸۸ هزار و ۹۷۰ لیتر، نفت کوره ۴۰ هزار و ۴۰ لیتر و ارزش کشفیات مذکور بیشتر از ۱۳۶ میلیارد ریال است.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی ناجا خاطرنشان کرد: از ۱۲ هزار و ۶۱۹ دستگاه خودرو های کنترل شده ۴۹۶ خودروی متخلف توقیف و ۹۴۱ نفر دستگیر شدند و ۴۸ عدد کارت سوخت کشف شد. در این رابطه متهمان دستگیر شده به همراه پرونده متشکله به سازمان تعزیرات حکومتی عرضه شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس امینی تصریح کرد: تلاش این پلیس با اجرای طرح های عملیاتی و واپایشی در زمینه مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه سوخت اثر بخش بوده است. بنابراین برخورد ریشه ای با قاچاق مستلزم همکاری سایر سازمان های متولی هم است.

منبع:

1399/09/24
13:59:28
5.0 / 5
1065
تگهای خبر: اقتصاد , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان