با پیگیری سازمان بهزیستی و دستگاه قضا؛

عامل كودك آزاری در قزوین شناسایی و دستگیر شد

عامل كودك آزاری در قزوین شناسایی و دستگیر شد به دنبال انتشار فیلمی از کودک آزاری یک کودک معلول دارای سندروم داون در فضای مجازی، با پیگیری سازمان بهزیستی و دستگاه قضا، عامل کودک آزاریِ در استان قزوین شناسایی و دستگیر شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار فیلمی از کودک آزاری یک کودک معلول دارای سندروم داون در فضای مجازی، با دستور رئیس سازمان بهزیستی و پیگیری های تیمی متشکل از معاونت توانبخشی، معاونت اجتماعی، اورژانس اجتماعی و حراست و اداره کل بهزیستی استان قزوین، موضوع کودک آزاریِ کودک معلول با جدیت کامل در دستور کار سازمان بهزیستی قرار گرفت و بررسی های لازم جهت یافتن این کودک شروع شد و با جست وجو میان کودکان سندروم داون در این محدوده سنی، مشخص شد که این کودک در روستای اک شهرستان تاکستان استان قزوین سکونت دارد.
بدین سبب با پیگیری بهزیستی استان قزوین بوسیله دستگاه قضایی، عامل کودک آزاریِ کودکِ معلول، در کمتر از ۱۲ ساعت شناسایی و دستگیر شد.
بعد از بررسی های لازم مشخص شد، فرد کودک آزار پدرخوانده ی این کودک بوده که به مصرف شیشه اعتیاد داشته است.
الان با دستور قضایی، نگهداری این کودک نیز به مراکز بهزیستی سپرده شده است.
سازمان بهزیستی از همه مردم عزیز درخواست دارد در صورت مشاهده ی چنین مواردی، مراتب را جهت پیگیری به شماره تلفن ۱۲۳ اورژانس اجتماعی اطلاع دهند تا از بروز و اشاعه چنین اعمال شنیعی که موجب جریحه دار شدن احساسات عمومی نیز می شود، پیشگیری شود.1399/10/22
13:30:02
0.0 / 5
1025
تگهای خبر: بهزیستی , دستگاه , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان