امكان ارسال آنلاین نسخ كاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تأمین اجتماعی

امكان ارسال آنلاین نسخ كاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تأمین اجتماعی داروخانه های طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) از راه سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و به این سازمان ارسال نمایند و نیازی به ارسال فهرست نسخ و رفتن به واحد پذیرش نیست.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، با توجه به عدم صدور دفترچه درمانی جدید از اول اسفند ماه سالجاری و امکان نسخه نویسی در سربرگ پزشک‏ یا موسسه درمانی و در جهت تسهیل و بهبود فرایندهای جاری، داروخانه های طرف قرارداد می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) از راه سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و ارسال نمایند.
در این صورت، نیازی به انجام مراحل پذیرش، بارگذاری فایل و رفتن به واحد پذیرش استان برای عرضه درخواست و فهرست ماهانه نسخ نبوده و کافی است که نسخ کاغذی (اعم از دفترچه یا سربرگ) را دسته بندی و در موعد مقرر به مدیریت درمان استان مربوطه ارسال نمایند.

پزشکان و مراکز پاراکلینیک طرف قرارداد که نسخ کاغذی مربوطه را از راه فرم موجود در سامانه نسخه الکترونیک و یا وب سرویس‏ API ارسال می کنند هم مشمول این مهم خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، اطلاعات نسخ الکترونیک عرضه شده و نسخ کاغذی که از راه (API) ارسال می شوند مستقیماً در سیستم های متمرکز سازمان تأمین اجتماعی و در صورتحساب مراکز بارگذاری می شوند.
منبع:

1399/11/27
14:29:42
0.0 / 5
907
تگهای خبر: پزشك , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان