پاسخ بنیاد مستضعفان به اظهارات امروز عضو شورای شهر تهران:

اطلاعاتتان را زیاد كنید

اطلاعاتتان را زیاد كنید جوان بین: رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به اظهارات امروز سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران که در تذکری از شهرداری تهران خواسته بود مستحدثات غیر قانونی بنیاد مستضعفان در اراضی حفاظت ویژه شمال تهران، محله جماران را قلع و جمع آوری کند، پاسخ داد.


سید صولت مرتضوی در گفت و گو با ایسنا، دراین باره اظهار نمود: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ظرف ۱۰ سال قبل هیچ مستحدثاتی را در حوزه اردوگاه جماران نداشته است و هرآنچه راه اندازی شده مربوط به پیش از انقلاب اسلامی، سنوات گذشته و دهه های قبل است.
وی اضافه کرد: جناب آقای سالاری باید اطلاعاتش را پیرامون این مساله بیشتر کند. هماهنگی های لازم هم با شهرداران مناطق صورت گرفته است و خواهش می کنم ایشان برود و از نزدیک خدماتی که آنجا بنیاد مستضعفان برای اقشار مختلف مردم چه در مجموعه جماران و چه در پارک ارم به نیابت از شهرداری انجام می دهد را ببیند.
مرتضوی اصرار کرد که اساسا وظایفی که در حوزه توسعه خدمات، توسعه فضای سبز و ایجاد تفرجگاه ها برای مردم به عهده شهرداری است، بنیاد دارد انجام می دهد.
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همین طور اشاره کرد که در توافق میان شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان مقرر شده در موضوعات اختلافی، مباحث بین دو طرف حل و فصل شود نه اینکه رسانه ای شود.
منبع:

1399/12/19
14:21:38
0.0 / 5
621
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان