تعیین شعب تأمین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها

تعیین شعب تأمین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها به گزارش جوان بین با ابلاغ دستور اداری از جانب مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و به منظور تسهیل امور بیمه ای رسانه ها، شعب اختصاصی جهت تمرکز پرونده ها و عرضه خدمات به کارفرمایان مذکور تعیین شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در راستای رضایتمندی شرکای اجتماعی، پاسخ گویی و ارتقای خدمت به مشتریان و به منظور ایجاد وحدت رویه و تسهیل در انجام امور بیمه ای حوزه مطبوعات و رسانه های مکتوب و برخط (روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، مجلات، پایگاه های خبری، خبرگزاری ها و...) که در زمینه خدمات نشر، چاپ و توزیع، درج آگهی، تولید و نشر خبر در مطبوعات و انتشارات با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارند، دستور اداری برای تسهیل امور بیمه ای این گروه از بیمه شدگان از جانب مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، صادر و ابلاغ گردید.
بر این اساس، در صورت تمایل انجمن یا تشکل صنفی حوزه مطبوعات و رسانه مستقر در محدوده عملکرد آن اداره کل، یکی از شعب تابعه بعنوان شعبه اختصاصی، برای تمرکز پرونده ها و عرضه خدمات به کارفرمایان مذکور تعیین و اعلام گردد. بر این اساس، شعب ۱۸ و ۲۷ تهران به ترتیب در محدوده عملکرد ادارات کل غرب و شرق تهران بزرگ بعنوان شعب اختصاصی شهر تهران تعیین شده است.
گفتنی است، واحدهای اجرایی مکلفند با دریافت درخواست کتبی کارفرمایان کارهای یاد شده در خصوص انتقال پرونده مطالباتی کارگاه، با رعایت کلیه ضوابط و مقررات مربوطه با قید فوریت نسبت به انتقال پرونده به شعبه اختصاصی تعیین شده اقدام نمایند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، همینطور بازرسی کارگاهی از حوزه مطبوعات و رسانه در صورت اعلام برنامه زمانی فعالیت از جانب کارفرما، متناسب با آن و ماهیت شغلی بیمه شدگان صورت می پذیرد.1400/01/10
00:44:19
5.0 / 5
967
تگهای خبر: بیمه , خدمات , كارفرما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان