دبیركل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی است

لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی است به گزارش جوان بین دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی قرار دارد، اظهار داشت: این کشور با چالش های بسیاری روبرو است و نگاه های بسیاری متوجه لبنان است.به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در ادامه سفر خود به لبنان، در دیدار با شیخ حسان عبدالله، رئیس هیات مدیره تجمع علمای مسلمین لبنان تاکید کرد: قلب ما مردم ایران و اعضای مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با ملت لبنان است و از خداوند متعال می خواهیم که آنان را در همه چالش ها پیروز گرداند.

وی با اشاره به اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی قرار دارد، خاطرنشان کرد: به همین جهت این کشور با چالش های بسیاری روبرو است و نگاه های بسیاری متوجه لبنان است. بنابراین پیروزی لبنان بر این چالش ها، پیروزی تمام جهان عرب و اسلام و کل منطقه است که امروز با توطئه تفرقه مذهبی مواجه می باشد.

حجت الاسلام شهریاری تاکید کرد: هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند با توطئه های دشمنان مبارزه کند بنابراین باید تلاش ها بخصوص از جانب علمای مسلمان چند برابر شود و علما با تبادل تجربیات در این حوزه با چالش ها مبارزه کنند چون که دشمنان جهان اسلام تمام تلاش خویش را برای ایجاد اختلاف و ناامنی در بین مسلمانان انجام می دهند. بنابراین باید تمام نیروها برای مبارزه با این توطئه ها به کار گرفته شود.منبع:

1400/01/12
15:02:03
5.0 / 5
690
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان