خبرنگار ایرنا فارس مقام برتر سومین جشنواره نیرو رسانه را به دست آورد

خبرنگار ایرنا فارس مقام برتر سومین جشنواره نیرو رسانه را به دست آورد به گزارش جوان بین ˮ نیکنام خشنودی ˮ خبرنگار ایرنا استان فارس مقام برتر سومین جشنواره کشوری نیرو رسانه را در بخش تیتر به دست آورد و در بخش خبر هم شایسته تقدیر شناخته شد.


طی مراسمی که روز دوشنبه با حضور یونس شکر خواه استاد دانشگاه، روزنامه نگار و از متخصصان و مترجمان ایرانیِ دانش ارتباطات و محمد مهدی فرقانی دانشیار دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در وزارت نیرو انجام شد و در تماس ازراه دور با مراکز استانها از نیکنام خشنودی خبرنگار ایرنا استان فارس و احمد رضا سهرابی کاریکاتوریست روزنامه عصر مردم با اهدای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد.
در سومین جشنواره نیرو و رسانه ۵۹۶ اثر در قالب گزارش، تیتر و خبر، مصاحبه، مقاله و سرمقاله و یادداشت، کاریکاتور و طنز مکتوب و رادیویی، عکس و اینفوگرافی و موشن گرافی به دبیرخانه جشنواره رسید که در دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت.
در اولین مرحله داوری، ۵۷۲ اثر و در مرحله دوم ۳۲۰ اثر از طرف هیئت داوران شایسته ارزیابی تشخیص داده شده که از این میان ۵۷ اثر از ۱۳ استان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
در آئین پایانی این جشنواره که امروز دوشنبه برگزار شد، بالاترین ها در موضوع های مختلف معرفی و از آنها تقدیر گردید. وزیر نیرو در این آئین از برگزیدگان استانی نیز بصورت ویدئوکنفرانسی قدردانی نمود.
در این آیین همین طور مدیران روابط عمومی شرکت های وابسته به وزارت نیرو در حوزه برق و آب مورد تقدیر قرار گرفتند.
حمید رضا دهقانی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان فارس در این آیین با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت و روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: در دنیای امروز و در تمامی نظام های اجتماعی و مدیریتی، روابط عمومی ها بعنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند.
مهندس دهقانی اضافه کرد: نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی در سطح خرد و کلان بر هیچکس پوشیده نیست. از این جهت تمامی فعالان جامعه در بخشهای مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و غیره جویای روابط عمومی هایی هستند که آنان را در طراحی روشهای معقول و تعیین خط مشی های در رابطه با آینده یاری دهند.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان فارس بر لزوم اطلاع رسانی بهنگام و موثر از حوزه آب و برق خصوصاً در وضعیت فعلی اصرار کرد و اظهار داشت: بر این اساس هر نهاد و سازمان برمبنای وظایف و ماموریت های خود، بوسیله روابط عمومی ارتباطی مؤثر و هدفمندی را با مخاطبان و گروه هایی که با سازمان در ارتباطند برقرار می کند.
محمد علی قلندری معاون شرکت آب و فاضلاب استان فارس نیز در این مراسم با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت اظها داشت: وظیفه مهم روابط عمومی در حوزه همه موضوعات و مطالب و اخباری انجام می شود که به منافع مخاطبان آنان مربوط است. روابط عمومی همیشه تأثیرات گسترده ای از خود در اطلاع رسانی برجا می گذارند که غیر قابل انکار است.
مهندس قلندری با یاد آوری رسالت سنگین روابط عمومی و رسانه در عصر فعلی که در وضعیت بحرانی تامین آب و برق قرار داریم افزود: آنچه در موسسات و سازمان ها ارزش و اهمیت داشته و آنان را در نیل به اهداف عالی یاری می دهد برقراری ارتباط است پس هر اندازه ارتباط برای ارائه اطلاعات فراگیر باشد دستیابی به اهداف جوامع و سازمان ها سریع تر خواهد شد و روابط عمومی در این میان نقش عمده را ایفا می کند.
به گفته وی روابط عمومی بعنوان یک علم دارای اصول منطقی، نظریه، الگو و معرفت شناسی بوده و از قدرت پیش بینی نتایج و قابلیت تکرار پذیری و ظرفیت بالا برای سازمان دهی روابط اجتماعی و بهبود عملکرد سازمان های اجتماعی برخوردارست.
نیکنام خشنودی و احمد رضا سهرابی برگزیدگان سومین جشنواره کشوری نیرو رسانه در استان فارس


منبع:

1400/02/28
13:56:08
5.0 / 5
423
تگهای خبر: اقتصاد , بحران , توریست , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان