ابتكار:

در مناظره دیشب چرا یك سوال درمورد چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟

در مناظره دیشب چرا یك سوال درمورد چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟ جوان بین: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری اظهار داشت: ‏برای خیلی از مردم این سؤال مطرح شده که درمحور اقتصادی ‎مناظره دیشب چرا حتی یک سؤال درمورد مهم ترین چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار در حساب توئیتری خود نوشت: " ‏برای خیلی از مردم این سؤال مطرح شده که درمحور اقتصادی ‎مناظره دیشب چرا حتی یک سؤال در مورد مهم ترین چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟
•اثر سالها تحریم
•اثر ‎برجام براقتصاد
•اثر سالها جنگ روانی خارجی و داخلی براقتصاد
•اثر پاندمی کرونا بر اقتصاد
•اثر دولت سایه و زورمند بر ‎اقتصاد "به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، نخستین مناظره هفت نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری با محوریت مباحث "اقتصادی"، روز گذشته (۱۵ خرداد) ساعت ۱۷ برگزار گردید.
در این مناظره پرسشهای اقتصادی پیرامون رفع موانع تولید، اصلاح فرایند بودجه ریزی کشور، ابر بدهکاران بانکی، پیشگیری از فرار مالیاتی، تقویت ارزش پول ملی، کنترل نقدینگی، محرومیت زدایی، فرایند خصوصی سازی، استفاده از ظرفیت معادن کشور، راهکار برای واردات بی رویه، مقابله با زمین خواری و اولویت سرمایه گذاری برای توسعه صنعتی و اقتصادی عنوان شد.
همینطور مباحث پیرامون عبور از اقتصاد مبتنی بر نفت، کنترل قیمت ها و تنظیم بازار، کاهش ضایعات بخش کشاورزی، بومی گزینی، راهکار برای تغییر کاربری و تخریب محیط زیست، شهرک های صنعتی، رهکار مقابله با بیکاری و مهاجرت جوانان، فقر و فساد و کنترل تورم از دیگر سوالات مطرح شده در این مناظره بود.1400/03/17
12:22:22
5.0 / 5
330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان