فراخوان سومین مهرواره شعر آفرینش كانون منتشر گردید

فراخوان سومین مهرواره شعر آفرینش كانون منتشر گردید فراخوان سومین مهرواره شعر آفرینش ویژه ی اعضای انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «آینده ساختنی است» منتشر گردید.به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مهرواره، هم نشینی اعضای برگزیده کانون و فرصتی برای تبادل تجربه های نوجوانی و یادگیری گروهی و مشاهده مشارکتی اعضای نوجوان و ارشد کانون است که از درون کارگاه های متنوع ادبی و هنری برخاسته اند تا در این رویداد غیررقابتی گردهم آیند و آثار خلاق خودرا ارائه کنند.
اولین و دومین مهرواره شعر آفرینش با حضور اعضای برگزیده انجمن های ادبی سراسر کشور در سالهای ۹۷ و ۹۸ انجام شد و الان انجمن شاعران نوجوان کانون، سومین مهرواره شعر آفرینش را در سال ۱۴۰۰ برگزار می نماید.
بر طبق این فراخوان علاقه مندان به شرکت در این رویداد می توانند با موضوع «آزاد» و در بخش ویژه با عنوان «شعر طنز» در تمامی قالب های شعر فارسی آثار خودرا ارائه کنند.
در عین حال برمبنای خاصیت های ساختاری و اجرائی مهرواره، اعضای ۱۲+ سال (نونگاه) و ۱۵+ سال (نوجوان) و اعضای ارشد ۱۸ تا ۲۲ سال که عضو پایدار و فعال انجمن ادبی استانها باشند و در نشست های انجمن در سال ۹۹ حضور و مشارکت مستمر داشته اند، می توانند در این مهرواره شرکت نمایند.
هم چنین اعضای انجمن باید تا حالا دست کم ۵ اثر فاخر خلق کرده باشند که به تایید مربیان و کارشناسان ادبی استان رسیده باشد.
به همین دلیل علاقه مندان تا ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا آثار خودرا بوسیله سامانه اداری کانون به مدیریت آفرینش های ادبی و هنری (دبیرخانه مهرواره شعر آفرینش) کانون ارسال نمایند. دبیرخانه سومین مهرواره شعر آفرینش در تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مدیریت آفرینش های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.

فراخوان سومین مهرواره شعر آفرینش کانون
1400/04/02
19:02:43
5.0 / 5
290
تگهای خبر: جوان , جوانان , شركت , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان