كهریزك میزبان نذورات خیرین در عید قربان

كهریزك میزبان نذورات خیرین در عید قربان به گزارش جوان بین مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک با اعلان اینکه سالیان متمادی است مردم متدین و خیرخواه، مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند و با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک بعنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد، نذورات و قربانی هایشان را به مددجویان اهدا می کنند، اظهار داشت: امسال باتوجه به شرایط کرونا، از خیرین دعوت می شود بوسیله راه های مجازی، موسسه خیریه کهریزک را یاری کنند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، موسسه خیریه کهریزک باتوجه به شیوع بیماری کرونا، از نیکوکاران دعوت می کند تا بوسیله مجازی و بصورت غیرحضوری هدایا و نذورات خودرا پرداخت کنند.
امسال باتوجه به خیز جدید بیماری کرونا، شرایط متفاوتی درآسایشگاه کهریزک حاکم است و مراسم عید قربان مانند سالهای قبل برگزار نخواهد شد. اما از اولین ساعات بامدادان روز چهارشنبه 30 تیر ماه، آسایشگاه کهریزک، آماده دریافت نذورات از خیرین و نیکوکاران خواهد بود.
محمد علی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در این خصوص اظهار داشت: خیز جدید بیماری کرونا و وضعیت خاصی که بر جامعه حاکم است، سبب شده تا نتوانیم مانند سالهای قبل، جشن باشکوه عید قربان را در کنار هنرمندان، ورزشکاران و مردم نوع دوست برگزار نماییم. اما طبیعتا، درهای آسایشگاه بر روی آن دست خیرینی که همیشه آسایشگاه خیریه کهریزک را بعنوان مامنی برای ادای نذورات خود برگزیده اند، گشوده خواهد بود.
وی اشاره کرد: آسایشگاه کهریزک از اسفند ماه سال 99 در قرنطینه کامل بوده است. در روز عید قربان نیز این شرایط حاکم است و حضور خیرین در بخش ها و ملاقات با سالمندان و معلولین، امکان پذیر نیست. اما مانند سالهای قبل با تمهیدات ویژه تر و رعایت پروتکلهای بهداشتی، مردم نوع دوست می توانند نذورات خودرا در آسایشگاه ادا کنند.
طبق گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، احمدی تنکابنی افزود: سالیان متمادی است مردم متدین و خیرخواه، مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند و با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک بعنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد، نذورات و قربانی هایشان را به مددجویان اهدا می کنند. امسال باتوجه به شرایط کرونا، از خیرین دعوت می شود بوسیله راه های مجازی، موسسه خیریه کهریزک را یاری کنند و با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.kahrizakcharity.com درباره نحوه پرداخت غیر حضوری هدایا و نذورات اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به نیازمندان سراسرکشور داشته باشند.
منبع:

1400/04/28
19:47:38
5.0 / 5
594
تگهای خبر: اینترنت , بهداشت , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان