تحویل ۲۰۰ هزار دوز دیگر از واکسن برکت به وزارت بهداشت

تحویل ۲۰۰ هزار دوز دیگر از واکسن برکت به وزارت بهداشت به گزارش جوان بین مدیر تولید واکسن ˮکوو ایران برکتˮ اعلام نمود که مجموع واکسن های تحویل شده از جانب ستاد اجرایی فرمان امام به وزارت بهداشت به یک میلیون و ۵۰۰ هزار دوز رسید.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، حسن جلیلی در این اظهار نمود: امروز ۲۰۰ هزار دوز جدید از واکسن کرونا را جهت تزریق عمومی تحویل وزارت بهداشت دادیم.
وی ادامه داد: در هفته های گذشته هم یک میلیون و ۳۰۰ هزار دوز واکسن کوو ایران برکت تحویل وزارت بهداشت شده بود و بدین سان تعداد واکسن های تحویل داده شده به ۱.۵ میلیون دوز رسید.
مدیرعامل کارخانه شفافارمد تصریح کرد: از ۲۵ خرداد و بعد از صدور مجوز تزریق عمومی واکسن کوو ایران برکت توسط وزارت بهداشت، سرعت تولید اولین واکسن ایرانی کرونا را افزایش دادیم و تابحال حدود ۵ میلیون دوز واکسن دراین کارخانه تولید و روانه بخش تست کیفیت شده که دراین مرحله ۱۶ تا ۲۰ روز بررسی کیفیت واکسن ها به زمان نیاز دارد و بعد از تأیید کیفیت تحویل وزارت بهداشت می شوند.
گفتنی است تزریق عمومی واکسن کوو ایران برکت الان در اکثر استانهای کشور توسط وزارت بهداشت در حال انجام است و این واکسن با استقبال خوبی از جانب مردم روبرو شده است.
منبع:

1400/05/11
12:23:03
5.0 / 5
235
تگهای خبر: بهداشت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان