باهمكاری وزارت بهداشت صورت گرفت؛

راه اندازی پایگاه واکسیناسیون عمومی توسط ستاد اجرایی فرمان امام

راه اندازی پایگاه واکسیناسیون عمومی توسط ستاد اجرایی فرمان امام به همت ستاد اجرایی فرمان امام، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ˮاشراقˮ در شرق تهران رسما راه اندازی شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، رئیس هیئت مدیره برکت تل وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام با بیان این خبر اضافه کرد: باتوجه به انتشار ویروس دلتا کرونا و بنابر اعلام نیاز وزارت بهداشت برای افزایش ظرفیت تزریق واکسن در کشور، پایگاه تجمیعی "اشراق" توسط ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری این وزارت خانه در محل فرهنگسرای اشراق افتتاح شد.
سیدرضا مظهری اضافه کرد: این پایگاه با ۳۵ جایگاه تزریق واکسن در شرق تهران راه اندازی شده و آماده سازی فضای محیطی، تجهیز بخش های پزشکی و درمانی و همینطور تأمین پزشک و نیروی انسانی و پرداخت تمام هزینه های آن توسط گروه دارویی برکت ستاد اجرایی فرمان امام انجام گرفته است.
مدیراجرایی مطالعات بالینی واکسن کوو ایران برکت درمورد امتیاز ویژه این پایگاه نسبت به سایر پایگاه های واکسیناسیون اظهار داشت: دراین پایگاه هم مثل سایر پایگاه ها تمام واکسن هایی که توسط وزارت بهداشت درکشور توزیع میشود در اختیار مردم قرار داده میشود، اما به صورت ویژه تلاش میشود که درتمام ساعات کار پایگاه، "واکسن برکت" برای تزریق وجود داشته باشد.
وی درمورد اشخاصی که مایل هستند از خدمات این پایگاه استفاده کنند اظهار داشت: تمام افرادی که از نظر وزارت بهداشت شامل شرایط تزریق واکسن هستند، میتوانند هنگام ثبت نام در سایت واکسیناسیون عمومی متعلق به وزارت بهداشت، پایگاه اشراق رابه عنوان مرکز تزریق واکسن خود انتخاب کنند و طبق زمان بندی مشخص شده در سایت به این مرکز رجوع نمایند و بین واکسن برکت و سایر واکسن های موجود یکی را جهت تزریق انتخاب بفرمایند.
مظهری ساعت کار این مرکز را مشابه سایر مراکز واکسیناسیون عمومی اعلام و تصریح کرد: البته ما به وزارت بهداشت اعلام آمادگی کرده ایم که میتوانیم ساعت کار این مرکز را جهت تزریق واکسن به تعداد بیشتری از مردم افزایش دهیم و هیچ مشکلی دراین زمینه نداریم.
وی اضافه کرد: در این پایگاه با استفاده از زیرساخت های موجود فرآیند بگونه ای طراحی و پیاده سازی شده که باعث سهولت در خدمت رسانی و کاهش تجمع مراجعین می شود.
منبع:

1400/05/28
13:39:07
5.0 / 5
368
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان