تحویل 6576 واحد مسکونی به مددجویان روستایی کمیته امداد

تحویل 6576 واحد مسکونی به مددجویان روستایی کمیته امداد مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از تحویل ۶۵۷۶ واحد مسکن به مددجویان روستایی از آغاز سالجاری اطلاع داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، احمدرضا دالوند، مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد ضمن اشاره به برنامه های این نهاد برای تأمین مسکن مددجویان روستایی اظهار داشت: در شش ماهه نخست سالجاری ۶۵۷۶ واحد مسکن برای مددجویان روستایی راه اندازی و تحویل گردید.
وی ادامه داد: بیشترین واحد احداثی ویژه مددجویان روستایی با ۱۸۵۷ واحد در ارتباط با خراسان جنوبی و بعد از آن در استان فارس با ۸۵۵ واحد بوده است.
مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از برنامه ریزی این نهاد برای ساخت ۳۶۰ هزار واحد مسکن مددجویی در چهار سال آینده اطلاع داد و اضافه کرد: این طرح از سال آینده شروع می شود و سالانه ۹۰ هزار واحد مسکن برای مددجویان ساخته خواهد شد.
دالوند تصریح کرد: از ۹۰ هزار واحد مسکن، سالانه حدود ۳۰ هزار واحد در روستاها راه اندازی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی به تفاهمنامه ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن با بنیاد مستضعفان اشاره نمود و اظهار داشت: این تعداد واحد مسکونی هم از جانب کمیته امداد با همکاری بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر برای خانواده های نیازمند ساخته خواهد شد.
مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد تصریح کرد: تلاش داریم ظرف مدت ۱۸ ماه تمام این واحدهای مسکونی را در سطح کشور به بهره برداری برسانیم.
منبع:

1400/07/16
14:05:07
5.0 / 5
67
تگهای خبر: خانواده , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان