قائم مقام رییس كمیته امداد امام خمینی (ره):

هیچ مسئولی نمی تواند در خدمت گذاری به مردم کوتاهی کند

هیچ مسئولی نمی تواند در خدمت گذاری به مردم کوتاهی کند به گزارش جوان بین آذربایجان شرقی قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: مسئولان وظیفه ی سنگینی در قبال مردم برعهده دارند، هیچ مسئولی نمی تواند در جایگاهی که قرار دارد در خدمت گذاری به مردم کوتاهی کند.


مصطفی خاکسار قهرودی روز چهارشنبه، ۲۲ دی ماه، در آیین تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی، با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا و نقش آنها در زندگی، اظهار داشت: امیدواریم با استفاده از حیات معنوی و نورانی شهدا، خالصانه خدمت گذاری نماییم چون که همه موظف به انجام خدمت هستیم.
وی با بیان اینکه پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب، مردم با غیرت دینی، پوزه ی دشمن را مردانه به خاک مالیده اند، اظهار داشت: دشمنان همواره در این زمان تلاش خویش را برای کم رنگ و خنثی کردن ارزش های دینی به کار گرفته است اما مردم، قهرمانانه با تاکید بر غیرت دینی و با حساسیت در مقابل ارزش های دینی توانسته اند نظام را سرپا نگه داشته و روز به روز دشمنان را به ورطه ناامیدی بکشانند.
قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور افزود: کاری که امروزه همه ی مسؤلان بعنوان تکلیف دینی برای خدمت به مردم انجام می دهند، در واقع زمینه سازی برای حفظ و تقویت باور و ماندگاری ارزش هاست، ما هرچه داریم به خاطر وجود این نعمت است و باید با همه ی توان تلاش نماییم از رنگ این ارزش ها در جامعه کاسته نشود.
وی با بیان اینکه کمیته امداد تشکیل یافته از فرمان حضرت امام(ره) بوده و وظیفه اش در جهت زمینه سازی تحقق حکم الهی است، اظهار داشت: یکی از اهداف الهی توجه به انفاق و کار خیر در جامعه است، امروزه اگر کار خیری در این استان اتفاق می افتاد به دلیل وجود بالای غیرت الهی مردم است.
وی با تکیه بر اینکه هنر ما در کمیته امداد بعنوان سربازان، خادمان و نوکران فراهم کردن زمینه ای برای انجام کار خیر است، اظهار داشت: با فراهم ساختن زیرساخت و امکانات در این بستر باید بتوانیم کار خیر و حکم الهی انفاق را به بهترین نحو انجام دهیم.
خاکسار افزود: برای تحقق خدمت به صورت حقیقی و جامع همه باید در کنار هم قرار بگیریم و دست به دست هم و با به کارگرفتن تمامی خدمات، اندیشه ی خدمت داشته باشیم.
وی همکاری، هم افزایی پشتیبانی و حمایت همه جانبه در بخش های مختلف را رمز موفقیت عنوان نمود و اظهار داشت: اگر بخواهیم این مسیر را ادامه دهیم بطور قطع موفقیت در آن در گرو همکاری همه جانبه در این حوزه می باشد.
طی آیینی، «غلامعلی ملامهدی» بعنوان مدیرکل جدید معرفی و از زحمات «محمد کلامی» مدیرکل سابق کمیته ی امداد استان هم تقدیر گردید.
منبع:

1400/10/23
12:16:48
5.0 / 5
59
تگهای خبر: پشتیبانی , جامعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان