خرید خودرو و هدیه برای برخی مسئولان سرپرست شرکت آپادانا سرام را برکنار کرد

خرید خودرو و هدیه برای برخی مسئولان سرپرست شرکت آپادانا سرام را برکنار کرد جوان بین: جوان بین: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نامه ای خطاب به مدیرعامل یکی از هلدینگ های صندوق، سرپرست شرکت آپاداناسرام، را بر طبق گزارش های رسیده به سامانه نظارت مردمی این صندوق، برکنار کرد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، در متن نامه «نعمت الله ترکی» آمده است: در امتداد اجرای منویات رییس جمهور، بارها تاکید شد که صندوق بازنشستگی کشوری در مبارزه با کج روی ها عزم جدی دارد و سامانه نظارت مردمی در امتداد همین مورد مهم افتتاح شد.
وی اشاره کرد: گزارش های واصله به اینجانب حکایت از مصوباتی خارج از عرف در یکی از جلسات هیات مدیره شرکتهای ذیل هلدینگ دارد. درحالیکه اینجانب بصورت مکتوب به تمامی شرکتها ابلاغ کردم که از هرگونه اقدام تشریفاتی که مغایر با سطح زندگی عموم بازنشستگان است اجتناب کنید، دقایقی پیش بوسیله سامانه نظارت مردمی باخبر شدم که در جلسه هیئت مدیره شرکت آپادانا سرام به شماره جلسه ۳۷۳، مصوباتی وضع شده که مغایر با ابلاغ های گذشته اینجانب و سیاست های دولت انقلابی است.
ترکی در این نامه تاکید کرده است: از آنجا که این شرکتها متعلق به بازنشستگان است، آیا این افراد رضایت دارند که در شرکتی برای خرید خودرو برای استفاده حوزه مدیر عامل (علیرغم داشتن خودروی دیگر) و همین طور برای خرید هدیه جهت اهداء به برخی مسئولین، مصوبه داشته باشیم!؟.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در آخر با تأکید بر لزوم تشدید نظارتها آورده است: با قید فوریت مصوبه هیئت مدیره لغو، سرپرست شرکت عزل و درباب اعضای هیئت مدیره که مفاد مذکور را امضا و تایید نموده اند، تدبیر شود. ضمنا به سایر شرکتها نیز باردیگر تاکید شود مقام عالی وزارت و زیر مجموعه ایشان در مبارزه با کج رویها و فساد، با احدی تعارف ندارند.
گفتنی است، سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری ۱۶اسفندماه امسال طی مراسمی رونمایی و در سایت این صندوق به آدرس cspf.ir شروع به کار کرد.
منبع:

1401/12/24
16:25:50
5.0 / 5
315
تگهای خبر: بازنشستگی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان