آماده باش مراکز درمانی تامین اجتماعی در روزهای نوروز 1402

آماده باش مراکز درمانی تامین اجتماعی در روزهای نوروز 1402 جوان بین: سازمان تامین اجتماعی از آمادگی بیمارستان های این سازمان در سراسر کشور برای استمرار ارائه خدمات به بیمه شدگان و مسافران نورزوی در روزهای نوروز سال 1402 آگاهی داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، با هدف هماهنگی در تامین و عرضه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران و هم مسافران نوروزی در بیمارستان های این سازمان در ایام تعطیلات نوروزی و هماهنگی با مدیریت های درمان تامین اجتماعی در تمامی استانها و همین طور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی در حوزه عرضه خدمات درمانی در ایام نوروز، ستاد خدمات درمانی نوروزی در سازمان تامین اجتماعی و مدیریت های درمان این سازمان در استانها تشکیل شده است.
برپایه این گزارش، با توجه به تعطیلی چندروزه ابتدای سال و افزایش مسافرت در ایام نوروز و احتمال نیاز برخی افراد در طول مسافرت به خدمات درمانی، برای خدمت رسانی مناسب در ایام نوروز به بیمه شدگان و مسافران نوروزی، در مراکز درمانی و بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی پیشبینی های لازم انجام شده و در استان های مقصد مسافران نوروزی هم آمادگی کامل در قسمت درمان سازمان تامین اجتماعی وجود دارد و علاوه بر بیمارستان های ملکی این سازمان، تعدادی از مراکز درمانی هم بصورت کشیک، فعال خواهند بود.
همینطور با هماهنگی انجام شده با استان های مسافرپذیر، امکانات و ظرفیت های درمانی کشیک ایام نوروز از راه نصب پلاکاردهای اطلاع رسانی و سایر شیوه های مرسوم به مسافران نوروزی شهرهای مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این ایام پزشکان کشیک در تمامی بیمارستان های تامین اجتماعی در سرتاسر کشور حضور خواهند داشت. سایر پزشکان هم برای خدمت رسانی به بیماران در دسترس خواهند بود.


 


منبع:

1401/12/27
16:50:02
5.0 / 5
39
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان