راه اندازی مجمع خیران جمعیت امسال

راه اندازی مجمع خیران جمعیت امسال جوان بین: به گزارش جوان بین، مدیرعامل بنیاد 15 خرداد ستاد اجرائی فرمان حضرت امام از راه اندازی مجمع خیران جمعیت در امتداد استفاده از ظرفیتهای مردمی با هدف افزایش جمعیت کشور طی سال جاری آگاهی داد و اظهار داشت: تا حالا بیش از 2000 گروه مردم نهاد شناسایی شده اند.


حمیدرضا علیان زادگان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به پشتیبانی از شبکه ملی تسهیل گران جمعیت و مجمع خیران جمعیت اظهار داشت: برخی کارهایی که در حوزه جوانی جمعیت توسط بنیاد پانزده خرداد به انجام می رسد در مقیاس فراگیر نیست و بطور قطع هرچقدر هم که به این منابع محدود، منبعی تزریق نماییم نمی توان این کارها را در مقیاس ملی انجام داد.
وی افزود: برای بسط فعالیت ها لازم است منابع خیران و سایر شرکا نیز به میدان بیایند؛ برای بهره گیری از ظرفیت ها، یکی از ابزارها شبکه سازی و ایجاد هم افزایی در میان کنشگران این عرصه است.
مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرائی فرمان حضرت امام با اشاره به اقدامات بنیاد جهت راه اندازی مجمع خیران جمعیت تصریح کرد: بررسی های اولیه برای شناسایی سازمان های مردم نهاد و کنشگران حوزه جمعیت در حال انجام می باشد، به طوریکه تا حالا بیش از ۲۰۰۰ گروه مردم نهاد شناسایی شده اند که این افراد چه از نظر اجرا و چه از نظر جمع آوری کمک های مردمی می توانند در امتداد تبلیغ و ترویج فرزند آوری با بنیاد همکاری کنند.
علیان زادگان اشاره کرد: زمانی که منابع دولتی و قانونی و منابع مردمی کنار هم قرار می گیرند فضای هم افزایی ایجاد می شود که می توان در امتداد جوانی جمعیت ایران کار ملی انجام داد.
در همین راستا مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرائی فرمان حضرت امام اعلام نمود که راه اندازی مجمع خیران جمعیت امسال عملیاتی خواهد شد و می توان نتایج آنرا از سال های آتی در بهبود فاکتورهای مد نظر در جوانی جمعیت ایران پیش بینی نمود.1402/03/03
14:17:19
5.0 / 5
115
تگهای خبر: پشتیبانی , جوان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان